Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak CRM

Emlak CRM

Medanis Bilişim AŞ, Emlak CRM yazılımları işinizi kolaylaştırmanıza ve büyütmenize yardımcı olur. Emlak CRM rutin iş süreçlerini otomatikleştirmenize ve daha etkili bir şekilde satmanıza yardımcı olan sınırsız kayıt, e-posta pazarlaması, mobil CRM, entegre telefon ve temsilci yönetimi araçları ile birlikte gelir. Açık AP mevcut olduğu için, Medanis Bilişim Emlak CRM kullandığınız diğer araçlarla entegre etmek çok kolaydır.

Temel özellikler

  • Sınırsız kayıtlar
  • Sınırsız özel alanlar
  • Entegre telefon
  • Eposta pazarlama
  • Tırnak işaretleri ve faturalar
  • Takvimler, görevler ve proje yönetimi
  • API, CMS, pazar, açık kaynak kodu mevcuttur
  • isteğe göre özellikler görüşülebilir ve eklemeler çıkarmalar yapılabilir.
 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Müşteri keşfi ve üretimi

Medanis Bilişim AŞ Emlak CRM müşteri yönetimi özellikleri ile, web sitenizden, cevaplanan veya cevapsız, e-posta sorularınız ve telefon görüşmelerinizden otomatik olarak potansiyel müşteriler oluşturabilirsiniz. Emlak CRM hangi kurşun üretme kanalının en iyi YG’ye sahip olduğunu ve hangi müşterinin araştırma prosedürünün zaman ve para kaybına uğradığını bilmenizi sağlar. Medanis Bilişim AŞ Emlak CRM içerisindeki müşteri besleme, damla pazarlama, doğum günü hatırlatıcıları ve diğer araçlar, bu rutinleri otomatikleştirirken size zaman kazandıran müşterilerinizle uzun vadeli ilişkiler kurmanıza izin verir.

Ücretsiz e-posta pazarlaması

Emlak CRM ‘de ücretsiz e-posta pazarlaması , doğrudan CRM’inizden mesajlar göndermenizi sağlar. Önemli olan, aynı zamanda belirli bir müşteriye veya potansiyel müşteriyle olan tüm yazışmalarınızı tek bir yerde tutar ve böylece müşteriyi getiren acente artık sizin için çalışmıyorken bile tüm geçmişi biliyorsunuzdur. Medanis Bilişim AŞ. bile bir dakika içinde kendi alanınızı kullanarak yeni bir çalışan için yeni bir e-posta adresi oluşturmanızı sağlayan posta sunucusu ile birlikte gelir . Gmail, Outlook veya iCloud gibi ücretsiz e-posta servislerini de kullanabilirsiniz ve e-posta bağlayıcılarıyla Emlak CRM’den erişebilirsiniz.

Gelen ve giden telefon görüşmeleri

Evet, doğrudan Emlak CRM ‘den telefon görüşmesi yapabilir ve alabilirsiniz. Gerekiyorsa, tüm telefon görüşmeleri izlenir ve kaydedilir. Bir telefon görüşmesini kaçırdınız mı? Endişelenmeyin, çünkü Emlak CRM, cevapsız telefon çağrısını otomatik olarak yeni bir yola veya otomatik sesli mesaja yönlendirebilir. Önemlisi, mevcut müşterilerin çağrıları, ofis telefon numaranızı ararken atanan bir temsilciye yönlendirilir. Ve emlakçılarınız görevde değilse, bu çağrılar otomatik olarak cep telefonlarına veya sesli postalarına iletilebilir

Raporlar

Müşterileriniz nereden geliyor? Hangi müşterileri veya emlak türlerini size en çok getiren şey ne? Gelecek altı ayda makul bir şekilde ne kadar para kazanmayı bekleyebilirsiniz? En iyi emlak çalışanlarınız kim? Hangi çalışanlar düşük performans gösteriyor? Sınıflandırılmış reklamlar ve Google Adwords’ler için yatırım getiriniz nedir? Geçen hafta kaç tane teklif gönderildi? Satış kanalınızdaki en zayıf nokta nedir? Bu ve diğer birçok soru, Emlak CRM içindeki raporlarla kolayca yanıtlanır .

Emlak CRM, müşteri ilişikilerini yönetmeye yarayan bulut tabanlı bir yazılımdır. İnternetin yaygınlaşmasıyla artık çoğu sektör işlerini kolaylaştırmak için bulut yazılımları tercih ediyor. Emlak sektörü de web tabanlı yazılımlardan büyük avantajlar sağlayabilecek sektörlerden birisi. Emlak CRM kullanarak birçok açıdan tasarruf edebilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ tecrübeli ve profesyonel ekibiyle tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik bir emlak yazılımı hazırlayabilir ve kazancınızı arttırmada yardımcı olabilir.

Emlak CRM kullanarak sağlayabileceğiniz avantajların bazılarını sizin için listeledik:

1. Emlak CRM İle Bilgileri Organize Edersiniz.

İşini iyi yapan emlakçılar emlak web sitesi, İnstagram, Twitter, Facebook gibi sosyal medya hesapları, reklam siteleri gibi birçok kaynak kullanır. Tüm bu kaynakları ayrı ayrı yönetmek, bilgileri takip etmek büyük ihtimalle çok zaman alır ve sonuçta verimsiz olacaktır.

Bir Emlak CRM ile tüm bu saydığımız kaynaklarınızdaki bilgileri tek bir yerde bir araya getirebilirsiniz. Kişiler kolayca toplanır ve organize edilir ve çeşitli platformlardan (masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet veya mobil cihaz) bilgiye erişebilirsiniz.

2. Emlak CRM, müşterilerle anında iletişim kurabilirsiniz.

Müşterilere en kısa zamanda cevap vermek her sektörde olduğu gibi emlak sektöründe de önemlidir. Emlak CRM sahip olduğu özelliklerle müşterilere anında cevap verilmesini sağlayan özelleştirilebilir otomatik yanıt özelliği içerir. Bu sayede istediğiniz mesajları girerek bu mesajların arayan veya e-posta gönderen kişilere otomatik olarak iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Örneğin “Otomatik yanıt için özür dilerim! Şu anda müşteriler ile görüşmeliyim ve mesajınızı aldığımızı bilmenizi istedim. Ekibimiz, emlak araştırmanız üzerinde zaten çalışıyor. Programım bittiğinde hemen size geri döneceğim. ” gibi.

3. Emlak CRM ile eski müşterilerle ilişkileri devam ettirebilirsiniz.

Yapılan araştırmaya göre, alıcıların yüzde 88’i emlakçılarını tekrar kullanacaklarını ya da başkalarına tavsiye ettiklerini söylüyor. Ancak tekrarlanan alıcıların yalnızca yüzde 12’si önceki emlakçısını kullanıyor.

İnsanlar her gün ev satın alıp satmazlar. Birçoğu için ev satın almaları arasında yıllar geçer. O yıllar boyunca, müşteriler emlakçılarının kim olduğunu unutabilir. Çözüm basit, ancak birçok emlakçı tarafından gözardı edildi: Sizi unutamayacakları şekilde eski müşterilerinizle iletişimde kalın.

Bu, müşterilerinize sürekli e-posta gönderip mesaj atmak anlamına gelmiyor. Bir yılda birkaç tane özel gün mesajı çoğu zaman hatırlanmak için yeterlidir. Bir Emlak CRM ile, siz müşterilerin doğum günleri ve yıldönümleri takip edebilirsiniz.

4. Emlak CRM, hizmetlerinizi kişiselleştirmenize izin verir.

Belirli alanlar ve ilgi alanları, aradıkları ev türleri, fiyat aralığı, istenen
yatak odası sayısı ve hatta halı vs. ahşap döşeme gibi tercihleriniz hakkında Emlak CRM yazılmınızda bir araya toplamış tüm “bilgileri” kaydebilirsiniz. Yakaladığınız her ayrıntı, potansiyel müşterilere verdiğiniz hizmeti kişiselleştirmek için kullanılabilir; bu da, müşteriyi bir müşteriye dönüştürme yolunda ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Potansiyel müşterileriniz satın almaya hazır olmasa bile, detaylara dikkatiniz zaman geldiğinde sizi ajan olarak seçmelerine yardımcı olmak için uzun bir yol kat edecektir.

5. Emlak CRM ile görevleri ve iş akışını otomatikleştirebilirsiniz

Emlak CRM ile, kişisel dokunuşu otomasyon kolaylığı ile birleştirebilirsiniz. Örneğin, göndermek istediğiniz “ev satın alma yıldönümü” e-postası mı göndermek istiyorsunuz? Her sabah bir veritabanına sayfa açmak zorunda değilsiniz, o gün yıldönümü olan müşterileri aramanıza gerek kalmadan Emlak CRM kullanarak istediğiniz bilgilere otomatik olarak ulaşabilirsiniz. Bir kere oluşturduğunuz e-posta otomatik olarak örneğin 3 ayda bir, istediğiniz tarihlerde bu kişilere gidecektir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak CRM çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak CRM çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak CRM yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir