Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Kartvizit Örnekleri

Emlak Kartvizit Örnekleri

Kartvizitlerin herbiri şirketlerle olan ilişkileri sürdürmek için birer hatırlatıcıdır. Emlak firmanızın kartviziti ne kadar profesyonel görünürse rakiplerinizin kartvizitleri arasından seçilerek aranma şansınız o kadar çok artar. Emlak Kartvizit Örnekleri size nasıl bir emlak kartvizitine sahip olmanız gerektiğiyle ilgili fikir verebilir.

 

Sevdiğimiz En İyi Emlak Kartvizit Örnekleri


Emlak Kartvizit Örnekleri Mercer Vine

Mercer Vine - Emlak Vizit Kartları

Altın damga ve kenarları olan bu harika emlak ticaret kartları, lüks Los Angeles gayrimenkul firması Mercer Vine tarafından kendi bünyesinde yapıldı. Bu kartlar hakkında en çok sevdiğimiz şey, abartmadan altın rengini kullanarak rağmen zenginliği ve lüksü çağrıştırmasıdır.

Bu çok ince bir çizgi ve bir çok lüks firma markalaşma çabalarıyla kendilerine kötülük edebiliyor.


Emlak Kartvizit Örnekleri Gayrimenkule Tırman

Tırmanmak Emlak - Emlak Vizit Kartları

 

RESAAS tarafından yakın zamanda En Yenilikçi Emlakçı olarak adlandırılan bu ürün, San Francisco’daki Climb Real Estate’in markalaşmayı ciddiye almasıyla ortaya çıkmıştır. Minimal iddialı, temiz ve oldukça okunaklı  yazı tipi ve çok ince kırmızı patlar bu kartları gerçekten öne çıkarıyor.


Emlak Kartvizit Örnekleri  Stribling

Stribling - Emlak Vektör Kartları

Stribling - Emlak Vektör Kartları

Emlak Kartvizit Örnekleri içinden en sevdiğimiz kartvizitlerden birisi de bu kırmızı beyazın dikkat çekiciliği ve imza farklı bir imaj oluşturmuş. Zamansız, zarif, şık ve de eğlenceli…


Emlak Kartvizit Örnekleri  Bond St. Ortaklar

Bond St. Ortaklar - Emlak Vizit Kartları

Mercer Vine gibi, Bond St. Partners, katil kartvizitlerle donatılmış bir üst düzey son Los Angeles Emlak şirketidir. Burada sergilenen modern zarafet, lüks bir şey yapmak için altına (her zaman) ihtiyacınız olmadığını gösteren kanıtıdır!

Emlak Kartvizit Örnekleri  Hilton & Hyland Christie’s

Hilton & Hyland Christie's - Emlak Vektör Kartları

Siyah zemin, folyo baskılı gümüş tasarım ve zarif tipografi kartlarını, kartvizitler yerine bazı özel ve VİP bir yerin verdiği duyguyu verir. Emlak firmaları için mükemmel bir kartvizit örneği.


Emlak Kartvizit Örnekleri Keller Williams’daki Philly Yaşam Ekibi

Kelly Williams'da Philly Yaşam Takımı - Emlak Vektör Kartları

Philly Living, Marka Revive ile iyi çalıştı , markasını burada gördüğünüz samimi, akıllı yinelemeye döndürdü. Sohbet kabarcık logosu ile birlikte “konuşalım” sloganıyla basit, kartlarında iyi bir iş çıkarmışlar. Kelime Williams’ın ikonik markalaşmasıyla cesur, birincil kırmızı da güzelleşiyor. Gerçekten büyük bir emlak zincirinin profesyonel bir kartvizitine benziyor.

 


Emlak Kartvizit Örnekleri L’Atelier Miami Beach

L'Atelier Miami Beach - Emlak Vizit Kartları

Conway + Partners’ın gayrimenkul markalamacılığına ilişkin bir diğer harika örnek , bu sefer Miami plajında faaliyet gösteren seçkin bir emlak firması. Altın yazı tipini ve arka planda damgayı seveceksiniz.


Emlak Kartvizit Örnekleri Tirelli & Ortaklar

Tirrelli Ortaklar Emlak Vizit kartları

Anlamlı zerafet arıyorsanız, ilham için bu kartvizite bakmalsınız. Kabartmalı kırmızı imza ile profesyonel bir izlenim bırakıyor.


Emlak Kartvizit Örnekleri Lee Mintz

Lee Mintz - Emlak Vizit Kartları

Baş harflerindeki “L” nin “LA” yı nasıl M harfine çevirdiğine dikkat edin. LA merkezli emlak şirketi Lee Mintz için oldukça akıllıca bir marka. Aynı zamanda, müşteri listesinde profesyonel sporcular olması için şanslı olduğu için iyi çalışan bir spor logosunu anımsatıyor.

 Emlak Kartvizit Örnekleri Pasifik Lüks Grubu

Pasifik Lüks Grubu - Emlak Vektör Kartları

Bu kartvizit bize altın renklerini kullanmadan da lüks bir kartvizit tasarlanabileceğini gösteriyor. Sade, modern ve klasik bir kartvizit. Kenar boyama, kabartma ve dikey düzen hepsi birlikte mükemmel bir uyuma sahip..


Emlak Kartvizit Örnekleri Daniel Sanchez

Daniel Sanchez - El İlanları

Daniel Sanchez spor arabaları sevdiği için logosunda bir spor arabanın logosuna benzer bir tasarım kullanılmış.


Emlak Kartvizit Örnekleri Sarah Marsal

Sarah Marsal - Emlak Vizit Kartları

Güzel tipografi, her yerde bulunan altın folyo damgası ve siyah arka plandaki bir anahtar, Sarah Marsal’ın kartviziti için inanılmaz derecede iyi çalışıyor.


Emlak Kartvizit Örnekleri Brandt Realty

Brandt Realty - Emlak Vizit Kartları

Oregon merkezli Realtor Alicia Brandt’ın bu kartlarında olan mavi ve çikolata kahverengi renk temasını seviyoruz. Kartvizitlerde pek karşılaşamayacağımız renkler kullanılmış. Yine, portre tarzı düzeni bu yıl oldukça modaya uygun.


Emlak Kartvizit Örnekleri Michelle Lohman

Michelle Lohman - Emlak Vizit Kartları

Herkesten faklı düşünmekten korkmayın! Elbette kartvizitlerinizin emlakla ilgili olması gerekiyor, ancak pazarlama teminatınız sizin değerleme uzmanınız kadar ciddi olması gerektiği anlamına gelmiyor. Arizona merkezli Emlakçı Michelle Lohman bu ilginç anahtar şekilli kartlarla rakiplerinin önüne geçmeyi başardı.


Emlak Kartvizit Örnekleri Butik Gayrimenkul Grubu

Butik Gayrimenkul Grubu - Emlak Vizit Kartları

Turuncu renklerle vurgulanan gri, serin, genç, teknoloji meraklısı bir şirket olduğu görülüyor ve siyah beyaz ön görüntü bunun sadece altını çiziyor. Modern ve teknoloji seven bir emlak firması olduğunu kartvizitten kolaylıkla anlıyoruz.


 Emlak Kartvizit Örnekleri Ryan Lavergne Emlak

Ryan Lavergne Real Estate - Emlak Vektör Kartları

Modern bir caz albümü ve bir Emlakçi kartı ile çalışacak tipografiyle, Washington merkezli Emlakçı Ryan Lavergne’in Kanani Miranda tarafından tasarlanan kartvizitlerine bakmak güzel. Tipografiyle birlikte, düzen ve renk teması birlikte çok iyi çalışıyor. Ek bir avantaj olarak Onward, Upward, & Homeward sloganı da oldukça iyi.


Emlak Kartvizit Örnekleri Zazzle

Zazzle - Emlak Vektör Kartları

Zazzle’nin zarif gayrimenkul kartvizitleri için harika bir kaynak olacağını kim akrabaydı? Bu örnek, sağlam, minimal bir emlak markası izlenimi veriyor. Aynı zamanda müşterilere iş demek olduğunu gösterecek dokulu keten kaplamalara sahiptir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Emlak Kartvizit Örnekleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek