Logo

Emlak Hazır Web Sitesi


paylaş
Emlak Hazır Web Sitesi

Emlak sektörü rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden birisidir. Bazen bir mahallede birden fazla emlak firması görebilirsiniz. Emlak ofisinizin nasıl göründüğü ne kadar önemliyse rakiplerinizi geçebilmek için web sitenizin de nasıl göründüğü bir o kadar önemli. Hatta daha da önemli. Günümüzde insanların çoğu bir işletmeye uğramadan önce internete girerek araştırma yapıyor. Birçok insan ofisinizi ve sizi görmeden önce web sitenize girecek ve sizin hakkınızda bu şekilde karar verecektir. Emlak Hazır Web Sitesi ile müşterilerinizi ne kadar etkileyebilirsiniz?

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Hazır Web Sitesi aslında çalıştığınız web tasarım ajansına göre farklılık gösterecektir. Bazı web tasarım ajansları ücretsiz sunulan emlak şablonlarını kullanırken bazıları belli bir miktar ücret ödeyerek aldığı şablonları kullanır ve bu şablonları da isteğe göre değiştirir ve farklı olmalarını sağlar. Ücretsiz olarak sunulan şablonlar birçok kişi tarafından kullanıldığı için binlerce web sitesine benzeme riski taşır. Emlak Hazır Web Sitesi ücretsiz şablonlarla yapıldığı takdirde ucuz ve kalitesiz görünümü ile insanları cezbetmez. Ayrıca bu web siteleri SEO uyumlu olmadıkları için arama motorları tarafından taranmazlar.

 
Teknolojiden Korkmayın

Emlak firmaları arasındaki rekabetten başarıyla çıkmak istiyorsanız teknolojinin her avantajından yararlanaya çalışmalısınız. Emlak Hazır Web Sitesi kullancaksınız profesyonel bir web tasarım ajansı ile çalışarak özel tasarım bir web sitesinin sunabileceği birçok avantajdan faydalanabilirsiniz.

Emlak Hazır Web Sitesi özelliklerini mutlaka web tasarım ajansınıza sormalısınız. Örneğin Emlak Hazır Web Sitesi responsive yani duyarlı tasarım mı? İnsanların çoğu emlak ilanlarına telefonlardan veya tabletlerinden bakıyor. Web siteniz duyarlı tasarım olmadıktan sonra inanın müşterilerin çoğunu kaybedebilirsiniz. Ayrıca Google responsive tasarımı destekleyeceğini açıklayarak üst sıralara taşıyacağını belirtti.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise Emlak Hazır Web Sitesi çalışmanızın SEO uyumlu olarak tasarlanmasıdır. Medanis Bilişim Aş yaptığı tüm web sitesi çalışmalarında SEO uyumun göz önünde bulundurur. SEO uyumlu olmayan bir web sitesi arama motorları tarafından taranmayacaktır. Bu da bir web sitenizin olmamasıyla eşdeğerdir.

Emlak firmanız için neden bir mobil uygulama yaptırmıyorsunuz? Emlak Hazır Web Sitesi çalışmanızın olması yanında bir emlak uygulaması olması size birçok avantaj sağlayacaktır. Bir mobil uygulamada push bildirimleri dediğimiz anında bildirimler alabilirsiniz. bir müşteri sizinle iletişime geçmek istediğinde anında haberiniz olur. Ayrıca mesai saatleri dışında da müşterilerinizi elde tutabilirsiniz. Uygulamanın otomatik yanıtlama özelliği sayesinde, müsait değilseniz yeni kişilerin yine de kişisel bir yanıt alacaklarını bilerek kolayca dinleyebilirsiniz. Emlak uygulamamız ücretsiz masaüstü sürümüyle tamamen özelleştirilebilir ve düzenlenmesi ve kullanımı kolaydır.

Emlak Hazır Web Sitesi sahibi olmanın yanında teknolojiyi nası kullanabileceğinize odaklanın, rakiplerinizle aranızda farklar olsun. Drone kullanarak evlerin ve çevresinin fotoğraflarını-videolarını çekin, web sitenizde yayınlayın.

Snapchat, Facebook, İnstagram gibi tüm sosyal mecraları aktif olarak kullanın ve emlak ilanlarınızın Emlak Hazır Web Sitesi çalışmanızdan kolayca paylaşılabilir şekilde tasarlandığından emin olun.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Hazır Web Sitesi  çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Hazır Web Sitesi çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Emlak Hazır Web Sitesi yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

  • Birçok renk seçeneği ile güzel, profesyonel tasarım
  • Bir kullanıcı çağrı geldiğinde size hemen e-posta gönderen iletişim formları
  • Listelerinizi fotoğraflarla görüntüleme olanağı
  • Her sayfada markanız ve iletişim bilgileriniz
  • Çağrı kutuları, blok işaretleri vb. Için önceden hazırlanmış tasarım stilleri.

Neyin içerdiği - Arka plan

İçerik Yönetimi - Sayfalar ve bağlantılar oluşturma, fotoğraf gönderme, her şeyi düzenleme - tamamen desteklenen içerik yönetim sistemimizle kolayca yapılır.

Müşteri Yönetimi - Bir kurşun sitenize kaydolduğunda veya bir formu doldurduysa, bilgileri kurşun yönetim sistemine yerleştirir; bu, kurşunları gruplar halinde organize etmek, otomatik damla kampanyaları gönderirken, kullanıcı davranışını izlemek, bir takvim olaylarını yönetmek için sınırsız seçenek sunar , ve daha fazlası.

Listeleme Yöneticisi - Listeleme yöneticinizin form alanlarına kendi özelliklerinizi (hatta kiralama) dahi girerek, kullanıcılara yerleştirdiğiniz herhangi bir sayfada görüntülenmesini sağlayın. Kullanıcılar daha fazla fotoğraf içeren ayrıntı sayfalarını görmek için mülkleri tıklatabilir.

Emlak Hazır Web Sitesi İçin Online Pazarlama

Emlak Hazır Web Sitesi için en iyi haberse, SEO dostu olması platformumuza dahili olarak yerleştirilmiş olmasıdır. Yani, siteniz için özel arama motoru optimizasyonuna zaman ve para harcamanıza gerek olmadan, web sitenizin doğal aramada görünür olduğundan emin olarak, emlak internet pazarlamacılığının önünde zaten oyun oynuyorsunuz demektir.

Ancak, rekabetçi bir pazarda çalışıyorsanız, Emlak Hazır Web Sitesi için etkili PPC ve SEO'nun zaman veya para üzerinde ciddi ve devam eden bir yatırım gerektiren bir şey olduğunu bilirsiniz. Ve çok zamanınız olsa bile çabalarınızın yanlış yönde yönlendirilmesi için çok fazla yanlış bilgi var. Bu işi kendiniz de deneyerek zaman ve paranızı boşa harcamayın - eğer yanlış yaparsanız, deneyimli, uzman bir firma tarafından ilk kez yapıldığı takdirde tüm trafiği kaçırdığınızdan ve sahip olabileceğiniz en iyi yollardan biriyiz demektir .

Emlak Hazır Web Sitesi İnternet Pazarlaması Yetki Hakkında

Arama motorları gerçek makamları  arama sonuçları sayfalarının en üstünde listelemek ister; bu nedenle, pazarınızda bir makam olarak tanınmanıza yardımcı olmak için tescilli teknikler geliştirdik. Emlak Hazır Web Sitesi Sınırlı olmayan gelişmiş programlama, itibarı yönetme, dizin gönderme, bloglama, basın bültenleri, makale gönderimleri, benzersiz ve ilgi çekici içerik ve bilinen bir otoritenin statüsüne uygun diğer etkinlikler de dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmayan her açıdan yaklaşıyoruz.

Emlak Hazır Web Sitesi için SEO ve PPC uzmanlarından oluşan geniş bir ekibimiz var, hepsi de çevrimiçi emlak sektöründe büyüdü. Bir ofis alanını paylaşan sıkı bir demettirler ve kampanyalarını tartışmak ve fikir paylaşmak için her hafta toplanmaktadırlar.

Ayrıca evimiz programlama ve tasarım departmanlarını da içerdiğinden, PPC'lerimiz ve SEO'larımız siteniz için ne önerebileceği konusunda sınırlı değildir; komşularından birine sormaları yeterlidir.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Hazır Web Sitesi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: emlak hazır web sitesi

paylaş

İlgili YazılarYorumlar