Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Haberleri İle Müşteri Sayınızı Arttırabilirsiniz

Emlak Haberleri İle Müşteri Sayınızı Arttırabilirsiniz

Emlak firmanıza ait web sitenizde gayrimenkul haberleri veya iş yazıları yayınladığınız bir wp_betawppostsa sahip olduğunuzda yerel emlak piyasasında bir uzman olarak görülürsünüz. İnsanlar özellikle büyük satın almalar veya karmaşık evrak işlerinde uzman kişilerle çalışmak ister. Potansiyel müşteriler internette kapsamlı bir araştırma yaparak emlak firmalarını seçiyor bu yüzden karar vermeden önce ulaştıkları kaynak siz olmalısınız. Emlak Haberleri İle Müşteri Sayınızı Arttırabilirsiniz ve alanınızda bir uzman olarak görülebilirsiniz.

 

Emlak Haber Uzmanı Olarak İki Şekilde İşinizi Büyütebilirsiniz

1. Pazarlama, müşterilerle çalışma ve karmaşık işlemlerle uğraşmak gibi zaman alan yoğun bir iş yapıyorsunuz. Yerel pazar alanında gayrimenkul haberlerini takip etmek zordur ve ulusal haberler üzerine kalmaya çalışmak daha da zorlayıcıdır. Bununla birlikte, müşterileriniz internet aracılığıyla kendilerini daha bilgili hale getirirken, aşağıdakiler konusunda neler olduğunu bilmenizden daha önemlidir:

  • Yerel emlak düzenlemeleri ve yasaları
  • İpotek-kredi kuralları ve oranları
  • Piyasa döngüsü ve fiyat eğilimleri
  • Yerel imar ve mülk kullanım kuralları
  • ve dahası…

İnternetteki, şahsen ve basılı olarak, bilgi ve pazar uzmanlığınızı sürekli olarak göstermelisiniz. İşiniz konusunda uzman olduğunuzu belirten bir iş varlığı yarattığınızda daha fazla müşteri kazanacaksınız.

2. Kaçınız klasik posta ya da e-posta yoluyla haber bültenleri gönderiyorsunuz?

 

Bülteninizde ne gibi içerik var? Her konuda yeni fikirler ve ilginç içerikler bulmak daha da zorlaşıyor mu? İçerik zorluklarına verilen cevap, haber içeriğini tekrar kullanmaktır. Öncelikle, onu kişisel ve işletme kazancınız için okuyun. Ardından, onu potansiyel müşterileriniz, mevcut müşterileriniz ve çevreniz için bir haber olarak yeniden amaç edinerek yazabilirsiniz.

 

Haber içeriklerini olduğu gibi bülteninize kopyalamayın. Haberin yerel pazarınız için ne anlama geldiğini yorumlayın. Alıcıları, satıcıları ve fiyatları nasıl etkiler? Bir görüş bildirme konusunda iyidir, ancak siyasi olarak tarafsız kalmaya devam edin. Yapmakta olduğunuz şey, önemli ulusal, bölgesel ve yerel emlak haberlerini, bülten alıcınızın dikkatine sunmaktır. Ayrıca, bunları yerel pazarda aklınızda yorumlamanıza yardımcı olmak için uzmanlığınızı ekliyorsunuz.

Emlak Haberinden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Etkin Olun

Elbette, devam eden çok şey var, ancak iyileştirmek için içerikle uyan kaynaklar var. Bir grup haber bültenine, gazete veya dergiye abone olmak zorunda değilsiniz. Her hafta saatlerce vakit harcamanıza gerek yok; zaman ve ilginç haberler için internette arama yapın. Her şeyin size teslim olmasını sağlayabilirsiniz. Tabii, en sevdiğiniz haber sitelerini bulabilir ve haber bültenlerine üye olabilirsiniz, ancak bilmediğiniz kaynaklardan haber almanın iki yolu vardır.

Google Uyarıları (Google Alerts)

Gayrimenkul haberlerinin ücretsiz olarak dağıtılması için anahtar kelime uyarılarını ayarlamak için Alerts.Google.com adresine gidin. Google’a hangi kelimelerde uyarı almak istediğinizi giriş yapın, örnek: Anahtar kelime “emlak yönetmelikleri” olsun. Giriş alanı, istediğiniz türde şeyler olup olmadığını anlamak için size hemen güncel haberler verecektir.

Bu haberler e-postanızın gelen kutusuna teslim edildikçe elde etmenin değerini anlayacaksınız.

RSS, Gerçekten Basit Sendikasyon

RSS çok uzun bir geçmişe sahip. Neredeyse tüm wp_betawppostslar ve birçok web sitesi, yeni makalelerinin veya yayınlarının bir özet akışı yayınlıyor. Bu otomatiktir ve ona abone olan herkes tarafından alındığı için buluta gider. Ücretsiz ve popüler Feedly gibi bir besleme okuyucusuna ihtiyacınız var. Ardından, mevcut gayrimenkul haber içeriğinden dolayı wp_betawppostslardan veya sitelerden gelen yayınlara abone olun.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Haberleri İle Müşteri Sayınızı Arttırabilirsiniz yazımıza yorum bırakabilirsiniz. 

About Author

Medanis Destek