Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin

Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin

Google AdWords reklamcılığı birçok değişken içerdiği için karmaşık bir dünyadır. Tıklama başına maliyet, rekabet seçenekleri, anahtar kelime seçimi, açılış sayfası optimizasyonu gibi faktörleri anlama ve ölçme en başta söylemek gerekirse, başından itibaren kafa karıştırıcı olabilir! Emlakla ilgili bazı kelimeler yüksek rekabet oranına sahipse daha maliyetli olabilir veya negatif kelimeleri seçmediğiniz zaman boş yere para ödeyebilirsiniz. Sadece birkaç küçük düzeltme ile Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin ve daha az maliyetle daha fazla kişiye ulaşın.

Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin :

  • Kesin ve aralıklarla eşleme gibi daha tanımlı anahtar kelime eşleme seçeneklerini kullanın.
  • Anahtar kelime fikirlerini tanımlamak için Google Anahtar Kelime Aracı’nı kullanın.
  • İçerik ağını kapatın.
  • Bir içerik ağı kampanyası kuruyorsanız, ayrı olarak kurun ve anahtar kelimeleri daha tema tabanlı ve tanımlanmış şekilde değiştirin.
  • Google’ın daha iyi performans gösteren anahtar kelimeleri açıkça tanımlamasına izin vermek için, kampanyaya en az bir hafta başlamak için rotate seçeneğini kullanın.
  • Genel anahtar kelime listenizin elden gitmesine izin vermeyin. “İzmir’de bulunan 2. lüks evler” için reklam vermek, kampanya kalite puanlarınızda bir değişiklik yaratabilir. Ilgili cümleler ve temalar güzel, sıkı bir grup tutun.

Sağduyu, mükemmel bir satış alanı ve birkaç teknik ipucu ile karıştırıldığında, Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin için reklam mesajınızı başarılı kılmak için soruşturmaları, ipuçlarını ve geri bildirimleri sigortalayacaktır!

Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin için Google AdWords Yönetimi ayrıntılarına dikkat etmek önemlidir, ancak ücretli arama en iyi uygulamaları dört ana kategoriye ayrılabilir:

  • Anahtar kelime araştırması
  • Anahtar kelime gruplama
  • Reklam metni
  • Açılış sayfaları

Ücretli arama kampanyalarınızın bu dört alanının Google AdWords Yönetimi ‘nin en iyi uygulamaları ile uyumlu olmasını sağlamanın yanı sıra, sistematik iş akışı öncelikleri oluşturmak, hesabınızın hangi alanlarına odaklanacağınızı ve ne zaman odaklanacağınızı belirlemenize yardımcı olacağını göreceksiniz.

Örneğin, birkaç Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin çalışması yapıyorsanız, hangisine en acil dikkat edilmesi gerekir? Hangi görevler daha önemlidir? Önceliklerinizin ne olduğunu nasıl belirleyeceksiniz? Bu soruların cevapları size öncelik yardımcı olabilir ödeme tıklama başına pazarlama çabaları ve kampanyalarınız artırabilir.

Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ Google AdWords sertifikalı ekibiyle size en karlı reklam kampanyalarını hazırlayabilir. Hedefimiz size mümkün olduğunca az reklam gideri çıkmasını sağlayarak, çok fazla kar etmenizi sağlamak olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin yazımıza kendi tecrübelerinizi anlatarak veya sorularınızı sorarak yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek