Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Bulut Yazılımı İle İşlerinizi Kolaylaştırabilirsiniz

Emlak Bulut Yazılımı İle İşlerinizi Kolaylaştırabilirsiniz

Bundan 5-10 yıl önce birisi gelse ve bilgisayarınıza kaydettiğiniz dosyaya diğer bilgisayarlara tekrar girmeye gerek olmadan görebileceğinizi söyleseydi büyük bir şaşkınlık yaşardınız. Bununla birlikte günümüzde emlakçıların çoğu web tabanlı yani bulut yazılımları kullanmaya yöneliyor. Emlak Bulut Yazılımı İle İşlerinizi Kolaylaştırabilirsiniz

Web tabanlı yazılımla emlak işinizinin büyük kısmını internet üzerine aktarabilir, istediğiniz zaman ve her yerden erişilebilirsiniz.

Bugün birçok emlak uzmanı, internetin iş stratejilerini nasıl değiştirdiğine daha fazla ilgi gösteriyor. Sonuçta işlerinin bir bölümünü ya da tamamını bulut bilişim sistemine geçirmişler. Peki emlak işinde bulut yazılımı kullanan emlakçılar bunu neden yapıyor?

Emlak Bulut Yazılımı İle İşlerinizi Kolaylaştırabilirsiniz

  • Önemli belgelere istediğiniz zaman, her yerden erişebilirsiniz. Bir müşteri için bir belgeye erişmek için kaç kere ofise geri döndünüz? Bulut tabanlı depolama seçenekleri ve Google Drive gibi yazılımlarla tek ihtiyacınız olan şey bir internet bağlantısı, bir akıllı telefon veya başka bir mobil cihazdır. Dosyalarınız her zaman yanında olacak.
  • Dokümanları paylaşmayı kolaylaştırır. Müşterileri, değerlendiricileri, borç verenler, tapu avukatları, emanet acenteleri ve işbirliği yapan emlakçılarla düzenli olarak içerik paylaşmak zorundasınız. Emlak bulut yazılımıyla, herhangi bir boyuttaki dosyaları herkesinize – telefonunuzdan – gönderebilirsiniz – böylece herkesi döngü içinde tutabilir ve kapanış işlemini hızlandırabilirsiniz. Artı, ihtiyacınız olanı bir anahtar kelime arama ile kolayca bulabilirsiniz. Ve işlem geçmişinizi kolayca görüntüleyebilirsiniz, böylece bir şey gönderdiğiniz veya aldınız tam olarak bilirsiniz.
  • Bulut yararlı güvenlik ve yedekleme özelliklerine sahiptir. Bulut çözümleri otomatik yedekleme ve kurtarma sunar; böylece dosyalarınızı asla kaybetmezsiniz. Artı, çoğu hizmet dosyaları her zaman güvenli olduklarından emin olmak için şifreler. Bir cihazın çalınması ile karşılaşırsanız, dizüstü bilgisayarınızı kaybederseniz veya sabit diskiniz eriyip giderse, dosyalarınız bulut üzerinde yedekleniyorsa, dünyadaki herhangi bir yerden, kelimenin tam anlamıyla herhangi bir bilgisayardan çalışabilirsiniz.

Dosyalarınızı bulutta saklamak için geçiş yapmak çok kolay. Çoğu durumda dosyaları bulut tabanlı bir uygulamaya sürükleyip bırakırsınız.

Aşağıda en çok kullanılan bulut çözümlerinden bazılarını derledik. Profesyonel ve uygun fiyatlı bulut çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Emlak bulut yazılımları için popüler seçenekler

Gayrimenkul işinizi buluta taşımaya hazırsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bazı popüler bulut depolama seçenekleri şunlardır:

Dropbox Dropbox, içeriği güvenli bir şekilde saklamanıza ve ardından kolay paylaşım için başkalarına bir bağlantı göndermenize izin verir. Bilgisayarınız, telefonunuz veya tabletiniz arasında kolayca belge paylaşabilmeniz için ücretsiz olarak kaydolabilir ve tüm cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Google Drive 15GB’a kadar ücretsiz depolama alanı sunan Google Drive, Android kullanıcıları için idealdir. Basitçe bir Gmail hesabı oluşturun -varsa mevcut heabınızı kullanın- ve dosya göndermeye ve almaya başlayın.

iCloud Apple severler için iCloud, iOS cihazlarınızı senkronize etmenizi sağlar. Ücretsiz olarak 5 GB alana veya 50GB’dan başlayarak ayda 0.99 dolarlık paketlerle yeni sürüme geçebilirsiniz.

Box Bu, esasen hiç e-posta kullanmaya duyduğunuz gereksinimi ortadan kaldırır ve işbirliğini kolaylaştırır. Artı, Outlook, Google Docs ve Microsoft Office365 ile entegre olabilirsiniz. Paketler, ayda bir kullanıcı başına 5 ABD Doları’ndan başlar.

Microsoft OneDrive Microsoft365, emlak bulutu yazılımının bir başka favori seçeneği. 1 TB’lık OneDrive depolama alanı ile birlikte gelir ve ücretlidir.

SpiderOak Verileri senkronize etmek ve başkalarıyla paylaşmak için içeriği kolayca SpiderOak Hive klasörüne sürükleyip bırakın.

Huddle Huddle, son teknoloji güvenlik özelliklerini sunar. Bu, birçok aracı ve müşterileri için ideal bir emlak bulut yazılım seçeneği olmasını sağlıyor. Artı, dosyalarınızı çevrimdışı olarak çevrimdışı olarak indirebilir ve çalıştırabilir ve yeniden bağlandığınızda senkronize olurlar. Ücreti biraz pahalı paketler ayda bir kullanıcı başına 20 ABD dolardan başlıyor.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlak Bulut Yazılımı İle İşlerinizi Kolaylaştırabilirsiniz yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek