Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlak Anasayfanızda Bulunması Gerekenler

Emlak Anasayfanızda Bulunması Gerekenler

Herhangi bir web sitesi reklamının tek amacı vardır tıklamalar elde etmek ve gelen tıklamaları satışa dönüştürmek. Emlak sektörü de farklı değil, aslında doymuş bir çevrimiçi evrende çekiş sağlamak için etkin AdWords reklamcılığına güveniyor. Tıklamaları, gerçek müşterilere dönüştürebilmek önemlidir ve büyük ölçüde açılış sayfası bundan sorumludur. Hizmet verme sayfası optimizasyonu, etkili yapılması gereken kritik bir bileşendir. Bir tıklama yaptıktan sonra, mesajınızı iletmek için webin dinamik ortamına sahipsiniz demektir. Grafik tasarım, ayrıntılı form gönderimleri, görüntüler, animasyon, video… Elinizin altında bulunan tüm bu araçları kullanabilirsiniz! Tüm bunları nasıl kullanacaksınız? Emlak Anasayfanızda Bulunması Gerekenler bir yazı hazırlamaya karar verdik.

Onlara reddedemeyecekleri bir teklif yapın

Web sitenize gelen insanlar, “Benim için neyin var?”  diyerek geleceklerdir. Açılış sayfanızda insanların dikkatini çekecek ilanlara yer verebilirsiniz. Acil satılık, ihtiyaçtan satılık vb.

Temsil ettiğiniz mülk listelerinin harika fotoğraflarını kullanın

Bir evi satmak kaçınılmaz olarak bu mülkün imajını içerir. Çekici bir şekilde büyük bir mülkü sergileyen açılış sayfası tasarımı (ve mükemmel bir fiyata) potansiyel müşteri kazandıracaktır.

Navigasyon seçenekleri dahil olmak üzere tüm sayfayı 5 saniyeden kısa sürede okuyabileceklerinden emin olun

Kimse artık okumuyor. İnsanlar hızlı bilgi alır ve sonra ayrılırlar. Bu hızlı gerçekler mantıklı gelirse, onlar web sitenizde kalır. Binlerce noktaya değecek mermi puanları, kalın metin, altı çizgiler, resimler düşünün …

Yalnızca gereken önemli bilgileri kullanmanızı öneririz

İsim, e-posta, telefon numarası – herhangi bir sorunuz mu var?

Onlara reddedemeyecekleri bir teklif yapın ve size ulaşmak isteyenlerden mutlaka e-postalarını alın

Mümkünse, açılış sayfanızı, o siteye gidip gerekli tüm adımları tamamladıklarında o ziyaretçiye kişisel bir yanıt vermesini sağlayacak şekilde ayarlayın. Herhangi bir büyük gayrimenkul acentesi, en iyi pazarlama aracının ağzı olduğunu bilir ve etkileşimi gerçek sözlü diyaloga odaklandığında ne kadar çok hizmet sunabildiğiniz konusunda daha uyarlanmış olursunuz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Emlak Anasayfanızda Bulunması Gerekenler yazımıza yorum ve bilgi bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek