Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
E-ticaret Yazılım Paketleri

E-ticaret Yazılım Paketleri

E-ticaret sitesi açmaya karar verdiğinizde ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Daha önce herhangi bir web sitesi açmadıysanız veya bu konuyla ilgili herhangi bir çalışma yapmadıysanız nereden başlamanızı bilmemek çok doğal. Böyle durumlarda profesyonel bir ajans bularak E-ticaret Yazılım Paketleri ile bir web sitesi yaptırmak en iyisi olacaktır. Böylece web sitenizde hangi özelliklerin olduğunu ve bu özellikler için ne kadar ödediğinizi görebilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ olarak bir e-ticaret sitesinde olması gereken her özelliğe yer verebiliriz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Medanis’le iletişime geçmeniz durumunda aşağıdaki özelliklerin yanında isteğinize göre farklı özellikler de eklenebilir:

Marka Yönetimi

Bir e-tiaret sitesi kurmaya karar veren kişiler genelde satacakları ürünlere ve web sitelerinin tasarımlarına önem verirler. Ancak marka yönetimi her zaman geri planda kalır. Marka yönetimi basit birkaç işlemden oluşsa da işletmenizin büyük bir marka olarak algılanmasını sağlayabilir. Örneğin size özel profesyonel bir logo tasarlanarak web siteniz bu logoya uygun olarak dizayn edilir. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız, ürün ambalajlarınız, dağıtacağınız küçük hediye veya kartvizitlere kadar hemen her şey birbiriyle tutarlı olmalıdır. Böylece insanlar herhangi bir web sitesinden alışveriş yapıyormuş gibi bir his duymazlar, size güven duyarlar. Bunların hepsini E-ticaret Yazılım Paketleri ile Medanis Bilişim AŞ sizin için halledebilir.

Kategori Yönetimi

E-ticaret Yazılım Paketleri ile kategori yönetimi de önemli bir yer tutar. E-ticaret sitenize istediğiniz kategorileri ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Bu sayede hiçbir kod bilgisi olmadan web sitenizi düzenleyebilirsiniz. Örneğin sonradan indirimdekiler bölümü gibi farklı bölümler ekleyebilirsiniz.

Ürün Karşılaştırma

Ürün karşılaştırma özelliği bir e-ticaret sitesinde en çok beğenilen özelliklerden birisidir. Müşteriler özellikle iki ürün arasında kaldıklarında bu özellik sayesinde iki ürünü rahatlıkla en ufak ayrıntısına kadar karşılaştırabilir.

Ürün Oylaması

Ürün oylaması özelliği ile müşteriler ürünlere puan ya da yıldız olarak değerlendirme yapabilir.

Ürün Yorumları

E-ticaret Yazılım Paketleri içine dilerseniz ürün yorumları da dahil edilebilir. Ürün yorumları site sahiplerini biraz korkutabilir. Olumsuz yorumların insanları olumsuz etkileyeceğini düşünürler. Ancak bunun tam aksi olarak yorumlara yer verilen e-ticaret sitelerine güven her zaman daha fazla olmaktadır.

Ürün Yönetimi

E-ticaret Yazılım Paketleri içinde bulunan ürün yönetimi ile istediğiniz ürünleri kolaylıkla ekleyip çıkarabilir ürünlerde değişiklikler yapabilirsiniz.

Ürün Filtreleme

Ürün filtreleme ile müşterileriniz istedikleri ürünlere kısa sürede ulaşabilir. Örneğin filtreleme ile ayakkabı bölümünden bayan, 36 numara, beyaz, Adidas seçeneklerini seçerek istediği ürüne kısa sürede ulaşabilir.

Benzer Ürünler

Satışları arttıran güzel bir özellik de benzer ürünlerin gösterilmesidir. Bu sayede bir ürünü alırken müşteriler işlerine yarayacak farklı ürünler de görürler ve bu ürünleri de alabilirler.

Çoklu Para Birimi

E-ticaret Yazılım Paketleri ile çoklu para birimi özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede yurt dışından alışveriş yapan müşterilerinize kolaylık sunmuş olursunuz.

Çoklu Vergi Oranları

Elektronik eşyaların ve kıyafetlerin vergi oranları farklıdır. E-ticaret Yazılım Paketleri ile vergi oranları ürünlere otomatik olarak eklenir.

Kargo Yönetimi

E-ticaret Yazılım Paketleri ile kargo yönetimi ve takibi kolaylıkla yapılabilir. Müşteriler ürünlerinin kargoya verilip verilmediği görebilirler.

Kapıda Ödeme ve Kredi Kartı ile Ödeme

Bir e-ticaret sitesinde ne kadar farklı ödeme seçeneği olursa satışları o kadar olumlu etkilenir. Bu yüzden havaleyle ödeme, kredi kartı, kapıda ödeme, bankamatikle ödeme gibi birçok seçenek web sitenizde bulunmalı.

E-ticaret Yazılım Paketleri ile web sitenizde bulunabilecek diğer özellikler:

E-ticaret Yazılım Paketleri Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. E-ticaret Yazılım Paketleri için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

E-ticaret Yazılım Paketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek