Logo

Düzce Web Tasarım


paylaş
Düzce Web Tasarım

Düzce Web Tasarım CMS araçları hiç eğitim gerektirmeyen veya hiç teknik web bilgisi gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Web sitenizi olabildiğince kolay kontrol etme işlemini yapmak için bu ürünü geliştirdik. Görünen ve tüm diğer Windows ve web tabanlı yazılımlar gibi hissediyor Sadece işaret, tıkla, kopyala veya yapıştır. CMS, web sitenizi statik bir web sitesinden veritabanı odaklı bir web sitesine hızla değiştirebilmenizi sağlar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Düzce Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Proje büyüklüğü ve müşterilerin gereksinimlerine bağlı olarak, Düzce Web Tasarım CMS son derece teknik bir webmaster tarafından kullanılmak üzere özelleştirilebilir ve etkin bir şekilde kullanabileceği kadar basit ve sezgisel olabilir.

 

Profesyonel olarak iş yapan herkes ofislerinin, kıyafetlerinin ve ses tonlarının bile satışı ne kadar etkilediğini bilir. Web siteniz de işinizin bir bölümü olduğu için görünümü önemli bir faktördür. Düzce Web Tasarım çalışmanızın profesyonelce yapılmasının size birçok avantajı olacaktır.

Düzce Web Tasarım çalışmanızın profesyonel şekilde yapılması gerekli teknolojilerin ve son trendlerin kullanılmasını sağlar. Bu sayede web sitenizi uzun yıllar yenilemeden kullanabilirsiniz. Örneğin responsive tasarım kullanılan bir web sitesi akıllı telefonlarda ve tabletlerde rahatlıkla açılacaktır. Responsive tasarım kullanılan web sitelerinde ayrıca bir mobil site açma gereği ortadan kalkar. Bunun dışında web sitenizde yönetim paneli olması da artık mecburi hale gelmiştir. Yönetim paneli olmayan bir web sitesi için her içerik girmek istediğinizde ücret ödemeniz ve bir tasarımcıdan destek almanız gerekir.

Düzce Web Tasarım çalışmanızın profesyonelce yapılmasıyla web siteniz çok hızlı yüklenecektir. Web sitenizin yüklenmesi 4 saniyeyi geçmemelidir. 4 saniyeyi geçtiği her an müşteri kaybedersiniz. İnternet kullanıcıların dikkat süresi bir akvaryum balığıyla aynı sürededir. 2016 yılında artık kullanıcılar yavaş açılan web siteleri ve yüklenmeyen fotoğraflar istemiyorlar.

Web sitenizin kurumsal ve kaliteli görünmesi kullanıcılara güven verecektir. Güven duygusu içinde rahatlıkla kredi kartı bilgilerini girecek ve sizden hizmet almak isteyeceklerdir. Düzce Web Tasarım çalışmanızın kalitesi doğrudan olarak kazanacağınız parayı da etkileyecektir. Web sitenizin görünümü yanında kullanılması da önemlidir. Web sitenize giren kullanıcıların rahatlıkla sayfalar arasında dolaşması ve aradıkları bilgileri kısa zamanda bulabilmeleri de önemli bir faktördür. Web siteniz çok iyi görünebilir ancak web sitenize giren insanların kafaları karışıyorsa, neyi nerede bulabileceklerini bilmiyorlarsa bu web sitenizin işlevsel olmadığını gösterir.

Düzce Web Tasarım web sitenizin profesyonel bir ajans tarafından yapılması size birçok avantaj sağlar. İstediğiniz zaman teknik destek alabilirsiniz ayrıca paket ücretleri ve özellikleri en ufak ayrıntısına kadar belli olduğu için kimse sizden ekstra bir ücret isteyemez.

Tasarım, Geliştirme ve Pazarlama!

Tüm dijital tasarım, geliştirme ve pazarlama ihtiyaçlarınızı idare ederiz.

 • dizayn

  DİZAYN

  Tüm Özel Web Sayfaları, Logolar, Kartvizitler, Broşürler, Uygulamalar, Afişler, Simgeler ve Belgeler ile sınırsız Tasarım Değişiklikleri.

 • gelişme

  GELİŞME

  HTML5, Mobil Duyarlı, PHP, iOS ve Android Uygulamaları, Wordpress, Magento, Flash, Joomla, Drupal, Özel CMS ve Yazılım Mühendisliği.

 • Pazarlama

  PAZARLAMA

  Bağlantı Bina, Sosyal Medya Reklam ve Yönetim, Makale ve Blog Yazma, İş Rehberi Listesi, Basın Bültenleri ve PPC.


Etiketler: web tasarım düzce düzce web tasarım düzce web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar