Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Bolu Web Tasarım

Bolu Web Tasarım

14 yılı aşkın süredir Medanis Bilişim AŞ., dünya genelinde çeşitli endüstriler için web tasarımı, geliştirme ve çevrimiçi pazarlama için eksiksiz bir hizmet sağlayıcısıdır. Müşteriye, sonuç üretmek, daha güçlü bir web varlığı oluşturmak ve daha iyi arama sıralamaları oluşturmak, potansiyel müşteriler üretmek ve daha fazla müşteri dönüştürmek için özelleştirilmiş çözümler ile büyük ve küçük müşterilere yardımcı olmuştur. Bu çaba içinde, işinizi çevrimiçi ortamda büyütmenize yardımcı olmak için kararlı dijital ortağınızız. Bolu Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

 Bolu Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İnternetin mobil cihazlarla veya bilgisayarlarla neredeyse her eve girdiği ülkemizde web sitesi sahibi olmak bir lüks değil bir zorunluluk halini almıştır. Bolu Web Tasarım çalışması yaptırarak işletmenizin kazancını fark edilir şekilde arttırabilirsiniz.

Bolu Web Tasarım çalışmanızla web sitenizi yaptırdığınızda tüm Türkiye’ye hatta dünyaya açılan bir kapıya sahip olacaksınız. Web sitenize giren kullanıcıların size güven duyması başarılı olmanızın ilk adımıdır. Web sitenize giren kullanıcıların size güvenmesinin tek yolu web sitenizin kaliteli ve kurumsal bir görünüme sahip olmasıdır. Bolu Web Tasarım çalışmanızla güven vermek için profesyonel bir ajansla çalışarak hem ekonomik hem de kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Birçok kişi ajansla çalışmanın daha pahalı olacağını düşünür ancak ajansların web tasarım paketleri her boyuttaki işletme için hazırlanmıştır. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda uygun paket seçeneğini tercih ederek ekonomik fiyata kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Bolu Web Tasarım çalışmasının kaliteli ve kurumsal görünmesi müşterinin size güvenmesini ve rahatlıkla sitenizden alışveriş yapmasını sağlayacaktır. Ucuz ve eski görünen web siteleri insanlara güven vermez. İnsanlar sizi ve firmanızı görmeden sadece web sitenizi görerek alışveriş yapacağı için web siteniz sizin prestij kaynağınız olacaktır. 2016 yılında online itibar önemli bir yer tutmaktadır.

Bolu Web Tasarım çalışmanızın profesyonel şekilde yapılması Google arama motorundaki yerinizi de etkileyecektir. Web sitenizin arama motoru optimizasyonu olması ve sayfalarının hızlı açılması Google sıralamanızı etkileyecektir. Web sitenizin ayrıca son teknolojiler kullanılarak yapılması da önemlidir. Web siteniz son trendlere ve teknolojilere göre yapıldığında uzun yıllar ufak güncellemelerle web sitenizi kullanabilirsiniz. Web sitenizin örneğin responsive tasarım olması büyük bir gereklilik olmuştur. Kullanıcıların çoğu bilgisayar yerine telefon veya tabletlerden internete girdiği için responsive tasarımla web siteniz bu cihazlarda rahatlıkla açılacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Bolu Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

 WEB SİTESİ GELİŞTİRME SÜRECİ

Web sitenizin geliştirme ekibi ile bire bir çalışarak seçtiğiniz tasarım ve fikirleri oluşturabilir ve tasarımınız ve işlevsel gereksinimleriniz ile ilgili tüm bilgileri toplayabilir ve web sitenizi nasıl pazarlayacağınız konusunda size rehberlik ederiz.

 
  • Web sitesi gereksinimlerinin gözden geçirilmesi
  • İş ihtiyaçlarınızı anlayın
  • Web Sitesi Mimarisi ve Kullanıcı Arayüzü Planlama Önerisi
  • Kullanıcı Arayüz Tasarımı – Mockup ve Tel Çerçeveler
  • Tasarım ve Kodlama
  • Test ve Kalite Güvencesi
  • Geri Bildirim ve İyileştirmeler
  • Online Pazarlama Stratejisi
Çevik Gelişim

ÇEVİK GELİŞİM

Bolu Web Tasarım Çevik Geliştirme süreci, geleneksel projelerin birçok bağımlılığının birden fazla platformun desteğini getirmesini ve ortadan kaldırılmasını önler.

Olgunlaşmış Becerilen Ekip

 PROFESYONEL EKİP

Bolu Web Tasarım Geliştirme ekiplerimiz, en son gelişmeleri takip etmemize yardımcı olan, sanat yazılım geliştirmeyi mükemmelleştirmiş nitelikli deneyimli mühendislerdir.

Desteklenen Çerçeveler

DESTEKLENEN ÇERÇEVELER

Büyük bir geliştirici topluluğu tarafından desteklenen, olgunlaşmış ve en modern çağdaş çerçeveleri kullanıyoruz, çok sayıda hazır betik.

Test Edilen Geliştirme

TEST EDİLEN GELİŞTİRME

TDD yaklaşımını, test araçlarını ve süreçlerini, yük testi, veritabanı testi, mobil cihaz testi, son ürünün hatasız olduğunu garanti ederek ve kalite standartlarını karşılayarak kullanıyoruz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı