Logo

Doktor Yazılımı


paylaş
Doktor Yazılımı

Bulut tabanlı teknoloji, geniş bir endüstri dalında genişlemekte ve hızla internetteki gerçekçi olma deneyimi haline gelmektedir. Doktor Yazılımı bulut bilişim, sadece bir kişisel bilgisayar veya yerel sunucu yerine bir sunucu ağı ("bulut") vasıtasıyla güvenli çevrimiçi bir konumda bulunan içeriğe erişme ve bunlarla çalışabilme becerisidir.

Bulut tabanlı elektronik Doktor Yazılımları avantajları
 • Her yerden çalışın.Bulut tabanlı bir Doktor Yazılımı için, tüm yazılımlar ve klinik veriler bulutta saklanır, paylaşılır ve güncellenir ve geleneksel Doktor Yazılımları sistemlerinin sağlayamayacağı avantajları olan tıbbi uygulamalar sağlanır .
 • Donanım masrafı yok.Yerel olarak kurulan ve kurumsal çözümlerin aksine, web tabanlı bir Doktor Yazılımı kurulumu kullanıcıların yazılımı yüklemelerini veya güncellemelerini asla gerektirmez.
 • Her zaman güncelPratik Fusion gibi web tabanlı bir Doktor Yazılımı otomatik olarak en güncel sürümünü buluta yükler ve güncelleştirir. Yeni özellikler hemen her yerde tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Bir web uygulaması ile yazılım "sürüm" sorunları yoktur. Doktor Yazılımları ile her zaman güncel olursunuz.Veri güvenliğiArtı her yerden kayıtlarınıza güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.Yazılım ve bulut tabanlı Doktor Yazılımı arasındaki temel farklar:
 • BULUT TABANLI DOKTOR YAZILIMI

  YAZILIM TABANLI DOKTOR YAZILIMI

  Donanım masrafı yok. Masraflı veritabanı sunucusu, yedekleme sunucuları ve fiziksel güvenlik önlemleri gerektirir. Sistemi birleştirme işleminde BT maliyetlerini unutmayın.
  Her zaman güncel ve yükseltmek için herhangi bir maliyeti yoktur. Güncellemelerin indirilmesi gerekir ve uygulamak pahalı olabilir.
  Veri güvenliği yönetmek daha kolaydır. Bulut Doktor Yazılımları sağlayıcıları tüm sunucu veri güvenliğini ele alıyor. Sunucu veri güvenliği için sağlayıcı sorumludur.
  Her yerden çalışın. Doktor Yazılımları, nerede olursanız olun tabletiniz veya internet bağlantılı cihazınızdan çalışır. Sunucunuza erişim gerektirir.
  Felaketlere dayanıklı. Dosyalarınız, sel veya yangın gibi yerel felaketlerden uzak duruyor. Sistem, yerel felaketlere karşı hassastır. Bir sel veya yangın, sunucuları ve iş istasyonlarını yok edebilir.
  Hem yazılım hem de donanım giderlerini düşürür. Büyük donanım ve yazılım harcamaları.
 • Doktor Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Doktor Yazılımları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.Doktor Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

Etiketler: doktor yazılımı yazılım doktor doktor yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar