Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Doktor Kişisel Web Sitesi

Doktor Kişisel Web Sitesi

Web sitesi yeniden tasarımı, bir projenin en önemli unsurudur. Hastalar sayfanıza geliyor, ancak dönüşüm sağlamıyor mu? Ya da belki de şablonunuz güncelliğini yitirmiş ve grafikleriniz artık düzgün yüklenmiyor mu? Sebep olursa olsun, bir Doktor Kişisel Web Sitesi yeniden tasarımı sizin geleceğinizde ise, kendinize bu 10 soruyu sormanızı öneririz.

sağlık web sitesi tasarımı (1) -1.jpg

1. Neden yeni bir web sitesi istiyorsunuz?

Sağlık sitenizi yeniden tasarlama motivasyonunuza neden olan şey nedir?  Ziyaretçilerin sayısı mı düştü veya belki de yıllardır artış göstermeden aynı şekilde devam mı ediyor? Markanıza ne dersiniz? Grafiklerin veya renklerin modası geçmiş mi? Veya belki de markanız yıllar içinde değişti? Kullanıcının deneyimi ne oldu? Kullanıcı dostu veya gezinmesi zor mu? Doktor Kişisel Web Sitesi yeniden tasarımın arkasındaki motive edici faktörü (veya faktörleri) belirlemek için biraz zaman ayırın, böylece doğru iyileştirmeleri yapabilirsiniz.

2. Web sitenizin amacı nedir?

Belki de web siteniz tek amacı organizasyonunuzu ve hasta bakımına olan yaklaşımınızı ortaya çıkarmaktır. Veya, web siteniz tıbbi bir cihaz satmak veya hastalarınızı randevu almaya yönlendirmek üzere tasarlandı. Belki web siteniz yukarıdakilerin hepsini yapıyor. Tıpkı Doktor Kişisel Web Sitesi için bir yeniden tasarımın niçin olmasını istediğinizi anlama harcamanız gibi, sitenizin amacını da belirlediğinizden emin olun.

3. Hangi ticari hedefler web sitenizle alakalı?

İş hedeflerinizi anlamak, pazarlama hedeflerinize yardımcı olmaya yardımcı olur ve bu hedeflerin sağlık web sitenizin tasarımına bağlı olması önemlidir. Sayfalarınızdan her biri, harekete geçmek için hastaları teşvik ediyor ve yönlendiriyor mu? Sırada ne tür bir şey yapmalarını istersiniz? Mevcut web siteniz bunu nasıl başaramıyor? Doktor Kişisel Web Sitesi her bir sayfa için belirli bir amaca yönelik bir site haritası oluşturmak, belirlenmiş hedeflerinizi doğru bir şekilde tanımladığınızdan ve dahil ettiğinizden emin olmanıza yardımcı olur.

4. Takipçi kitleniz kimler?

Hastalarınızın demografik yapısı nedir? Başka bir deyişle, yaşlılar mı gençler mi, kadınlar mı? Bunu tespit ederseniz Doktor Kişisel Web Sitesi tasarımınızı buna uygun olarak yaptırabilirsiniz.

5. Hastalarınızın ne yapmasını istiyorsunuz?

Bu soruyu yanıtlamak, Doktor Kişisel Web Sitesi hedeflerini ve web sayfalarınızın gelişimini tanımlamanıza yardımcı olacaktır. Hedeflerinizi belirledikten sonra, hedeflerinize ve bunlara nasıl ulaşacağınıza bir göz atın.

 

6. Yeni web sitesi içerik güncellemelerine ve kolay değişikliklere izin verecek mi?

Doktor Kişisel Web Sitesi şu an güncellemek veya değişiklik yapmak zor oluyorsa, yeniden tasarım için tek başına sebep budur. Aynı şekilde, değişiklik yapmak için bir BT ekibine güvenmek zorunda kalırsanız, kullanıcı dostu bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) düşünün  .

7. Kullanılabilirlik ve Kullanıcı Deneyimi

Web siteniz harika bir “Kullanıcı Deneyimi” sunmak zorundadır, yani bir hasta sitenizi ziyaret ettiğinde her zaman harika bir deneyime sahip olduklarını fark etmeliler. (hangi cihazı kullanıyor olursa olsun) Doktor Kişisel Web Sitesi  yüklenmesi yavaşsa veya istediğiniz kadar duyarlı değilse sitenin nasıl göründüğü pek de önemli değildir.

8. Teknik olarak sağlam ve optimize edilmiş mi?

Web siteniz arama motoru sonuçlarına geliyor mu? Siteniz bir mobil cihazda görüntülenebilir mi? HubSpot ve  WordPress gibi platformların SEO’yu ve mobil cihazınızı öncelikli olarak tasarlamanıza izin verdiğini biliyor muydunuz ? Doktor Kişisel Web Sitesi şu an için burada yetersiz kalıyorsa, yeniden tasarım önemlidir.

9. Bütçeniz var mı?

Bir Doktor Kişisel Web Sitesi yeniden tasarımı bir maliyetle gelir, ancak yatırımın buna değer olduğunu size garanti ederiz. Personele, görevi zamanında ve parayla tamamlamasına dahili bütçeniz var mı? Emin değilseniz, profesyonel bir tasarım ekibiyle çalışmayı düşünün. Bir ajans, hedeflerinizi ölçeklendirmek veya engellemek zorunda kalmadan size yardımcı olmak için uzmanlığa ve tecrübeye sahiptir.  

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Doktor Kişisel Web Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Doktor Kişisel Web Sitesi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek