Logo

Depolama ve Dağıtım Yazılımı


paylaş
Depolama ve Dağıtım Yazılımı

Depolama ve Dağıtım Yazılımı kullanarak elde kalan ürünlerin veya bitmiş ürünlerin bilgisini ve nakil, teslim gibi süreçlerde gerçekleşen tüm işlemleri otomatik olarak takip edebilirsiniz.

Depolama ve Dağıtım Yazılımı ile Şirketinize Sağlayacağınız Önemli Avantajlar

Depolama ve Dağıtım Yazılımı kullanan toptancılar, distribütörler, lojistik servis sağlayıcıları ve diğer benzeri şirketler Depolama ve Dağıtım Yazılımı ile büyük avantajlar sağlayabilir. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Sipariş işleme ve yerine getirme süresini azaltın.
 • Envanterin takibi ile aşırı yükleri ve eksiklikleri ortadan kaldırın.
 • Hizmet düzeylerini ve performansı geliştirin.
 • Değişen müşteri taleplerine ve pazar koşullarını değiştirmeye daha hızlı yanıt verin.
 • İşletme giderlerini azaltın.
 • İş ortaklarıyla ilişkileri geliştirin.
 • Müşteri memnuniyetini, sadakatini ve kalıcılığını arttırın.

Şirketiniz için bir Depolama ve Dağıtım Yazılımı Gerekiyor mu?

Günümüzde depolama ve dağıtım işlemleri karmaşık hale geldi ve bunları hatasız olarak organize etmek için eski yöntemler yetersiz kalıyor. Depolama ve Dağıtım Yazılımı ile işletmeler elle yapılan işlemleri ve bunun yol açtığı zaman kaybını ve hataları tamamen ortadan kaldırabilir. Depolama ve Dağıtım Yazılımı, tüm önemli iş işlevlerini hızlandırır, koordine eder ve otomatikleştirir. Böylece, şirketler, güçlü, zayıf yönlerini ve fırsatları belirlemek için kritik öneme sahip tüm faaliyetleri izlerken, sorunsuz ve hızlı bir süreç yürütmeyi sağlayabilir. Bu, onlara müşteri tabanını genişletmek ve gelirleri artırmak için ihtiyaç duydukları verimliliği ve çevikliği vererek, oldukça rekabetçi bir pazarda sağlam ve sürdürülebilir bir avantaj sağlayabilir.

Depolama ve Dağıtım Yazılımı Temel Özellikleri

Bugün piyasadaki Depolama ve Dağıtım Yazılımı, derin ve geniş yetenekler sunan güçlü çözümlerdir. Gerçek zamanlı işletme yönetimini uçtan uca etkinleştirmek, aşağıdakileri de içeren en kritik fonksiyonları ve işlemleri tam otomatik hale getirmek ve desteklemek için sağlam ve yenilikçi özellikler sağlanmaktadır:

 • Satın alma, satın alma ve tedarikçi ilişkileri yönetimi.
 • Satış siparişi girişi ve işlenmesi.
 • Faturalandırma.
 • Genel defter, hesap alacakları ve borç hesapları.
 • Stok yönetimi ve yenileme (tekli veya çoklu lokasyon).
 • Müşteri ve iletişim yönetimi.
 • Sevkiyat ve teslimat planlaması ve takibi.
 • Çok kanallı servis sunumu ve yönetimi.

Ayrıca piyasadaki Depolama ve Dağıtım Yazılımı 'nın birçoğu kapsamlı raporlama ve analiz içerir. Bu özellik çekirdek işlemlerin izlenmesini ve izlenmesini sağlar. Bu, şirketlerin dağıtım faaliyetlerinde önemli kalıpları ve eğilimleri hızla tespit etmelerine ve iyileştirmeye ihtiyaç duyan alanları ortaya çıkarmalarına yardımcı olabilir.

Lojistik ve dağıtım hareket demektir. Bir bilgisayarın başında oturup sürekli veri girişi veya takibi yapılamaz. Bu yüzden Depolama ve Dağıtım Yazılımı web tabanlı olarak yapılır. Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar gibi internete girebildiğiniz her cihazdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu, herhangi bir çalışanın ihtiyaç duydukları bilgileri, yolda olduğunda bile, ihtiyaç duydukları anda almasını hızlı ve kolay hale getirir.

Depodaki verimlilik artışı, şirket için daha fazla kar anlamına gelir. Bu nedenle, depolama ve dağıtım yazılımlarının uygulanması çok önemlidir. Deponuzun verimliliğini %30'a kadar artabilir, böylece deponuzla ilişkili maliyetleri düşürebilirsiniz.

Depolama ve Dağıtım Yazılımı Çalışanlarınızın Etkinliğini Artırabilir

Depo çalışanlarına emir vermek ve formları doldurmak fazladan zaman alır. Depolama ve Dağıtım Yazılımı, zaman kazanmak suretiyle çalışan performansını iyileştirmeye yardımcı olabilir. Depolama ve dağıtım yazılımının her çalışana yardımcı olmasının bir başka yolu, çalışanların yaptığı işleri kendi iş arkadaşlarıyla karşılaştırmalarına izin vermektir. Kimse iş yerinde geride olmak istemez. Arkadaşlarının daha fazla çalıştığını gören kişiler motive olarak onları geçmeye çalışacaktır. Ayrıca patronun izlediğini bildikleri için çalışanlar ellerinden geleni yapacaktır.

Yeni Depolama ve Dağıtım Yazılımınızı Uygulama

Depolama ve Dağıtım Yazılımı her firmanın ihtiyacına göre oluşturulur çünkü her firmanın ihtiyacı ve isteği farklıdır. Satın aldığınızda ve yeni yazılımınızı uyguladığınızda, deponuza uyacak şekilde kişiselleştirdiğinizden emin olun. Çalışanların sayısı ve sahip olduğunuz mal miktarı dikkate alınması gereken başlıca iki faktördür. Ayrıca, sahip olduğunuz ürün türü, yeni yazılımınızı nasıl kurduğunuz konusunda büyük bir belirleyici faktör olacaktır. Deponuzun yaptığı gönderilerin türünü ve ne tür bir ambalajın yapılması gerektiğini de göz önüne alarak, yeni depo ve dağıtım yazılımlarınızı olması gerektiği gibi uyarlamanıza yardımcı olacaktır.

 

Depolama ve Dağıtım Yazılımı Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Depolama ve Dağıtım Yazılımı için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Depolama ve Dağıtım Yazılımı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: depolama ve dağıtım yazılımı depolama ve dağıtım yazılım depolama ve dağıtım yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar