Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
CRM Yazılım Sistemleri

CRM Yazılım Sistemleri

Herkes CRM hakkında konuşuyor, neredeyse herkes bundan büyük fayda sağladığını biliyor ancak yalnızca azı, hangi çözümün en iyi iş modeline uyduğunu biliyor. CRM Yazılım Sistemleri konusunda ayrıntılı bilgi almak için Medanis Bilişim AŞ ile iletişime geçebilirsiniz.

Şirkette 100 kişi ya da sadece 5-6 kişi çalışıyor olabilir. CRM Yazılım Sistemleri sadece büyük işletmeler için değil küçük ve orta ölçekli işletmeler içinde verim sağlayan bir uygulamadır.

Büyük işletmeler için modern yazılıma harcama yapmak neredeyse kolay olsa da, küçük işletmeler genellikle yatırım yaptıklarından daha fazla endişe duyuyorlar.

Küçük işletmeler, kural olarak, yazılım seçimi konusunda çok açıktır: ekonomik olmalı, anında yardım edebilmelidir. Karışık olmamalıdır. Benzersiz iş ihtiyaçlarını hedef almalıdır; dağıtım ve bakım bakımından kolay olmalıdır ve gece ve gündüz erişilebilir olmalıdır.

Neden?

Küçük bir işletme genellikle, kendi sunucularına, donanımlarına veya yazılım personeline sahip değildir.

Bulut tabanlı CRM Yazılım Sistemleri nedir?

Bulut tabanlı CRM Yazılım Sistemleri (veya bulut CRM), bulutta Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımının barındırıldığı anlamına gelir. Bulut tabanlı CRM yazılımı internet üzerinden erişilebilir ve böylece tüm kullanıcılar her zaman aynı bilgilere erişebilir.

Bilgi bulutta saklandıkça, siz ve ekibiniz mobil verilere veya tabletinize CRM verilerine erişerek hareket halindeyken müşteri bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz .

Eski alışkanlıklardan kurtulmak

“CRM” sözcüğü, yalnızca sistemin kurulumunu ve bakımını yapmak için çalışan tüm yaılım uzmanlarından oluşan bir ekip gerektiren hantal ve pahalı bir yazılımın imajını akla getiren günler geride kaldı. Aynı şekilde, artık “sadece” büyük şirketlerin CRM alabilmeleri de geride kaldı.

 

Sorunsuz kurulum

CRM Yazılım Sistemleri karmaşık yükleme işlemi ile birlikte gelmesi konusunda köklü bir korku artık geçerli değil. Modern bir Bulut tabanlı CRM Yazılım Sistemleri, aslında sorunsuzdur. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Ardından, çevrimiçi oturum açıp kullanabilirsiniz. Bu kadar basit.

Donanım, sunucu ve yazılım bakımı için ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Ayrıca, sitenizde kalıcı bir IT personeline sahip olmanız, karmaşık kurulumlar, veri taşıma veya yükseltmeler hakkında endişelenmeniz gerekmez – bu sizin için uzaktan yapılır.

Her Zaman Ulaşabilirsiniz

24 saat boyunca erişilebilirlik, CRM Yazılım Sistemleri en büyük yararıdır.

Hareket halindeyken acil, ancak oyun oynayan bazı satış görüşmelerini yapmanız veya değiştirilmiş bir satış teklifi göndermeniz gerektiğini veya ofis dışındayken bir kişinin telefon numarasını veya e-postayı hızla bulmanız gerektiğini düşünün.

Bulut CRM Yazılım Sistemleri, ofis, tren, kafe ve evdeki herhangi bir yerden sisteme erişiminizi sağlar ve herhangi bir cihazda – bir masaüstü, bir dizüstü bilgisayar, bir akıllı telefon veya tablet olsun. Yine ihtiyacınız olan şey internet. Meslektaşlarınız ve siz, isterse çalışma saatleri dışında, isterse küçük işletmeler için özellikle kullanışlı olan merkezi bir veritabanına erişebilirsiniz.

CRM Yazılım Sistemleri, daima merkezi veritabanına bağlı kalmak suretiyle yapmanız gerektiğinde ne yapmanız gerektiğine dair esneklik ve özgürlük verir.

Kullanım kolaylığı

CRM Yazılım Sistemleri kullanımından daha kolay olamaz. Öncelikle sabit bir aylık fiyata bir yazılım paketi satın alırsınız. Tek yapmanız gereken, sağlanan erişim kodlarıyla giriş yapmanız ve her zaman oldukça hızlı bir İnternet bağlantınızın ve üzerinde çalışmayı tercih ettiğiniz bir cihazın olduğundan emin olun. Sistem bakımı konusunda satıcı tarafından sağlanır ve çok çeşitli self servis çevrimiçi hizmetler eşlik eder .

Uygun fiyatlı ürün

Bir diğer yararı, bu işi zenginleştiren ürünün kesinlikle bankanızı yıkmayacağıdır. Kural olarak, küçük işletmeler, bir defalık bir satın alım için büyük miktarda para tahsis etme ihtimali değil, daha küçük, düzenli taksitleri tercih edecektir. CRM Yazılım Sistemleri çözümünün küçük işletmeler için optimal olmasının bir başka nedeni de budur.

Yüksek güvenlik seviyeleri

Web tabanlı bilgi depolama sistemleri kullanan herkes için çok ciddi bir endişe tabii ki güvenliktir.

Çevrimiçi CRM Yazılım Sistemleri sunan şirketler çok iyi biliyor ve güvenlik konularını ciddiye alıyor. Sonuçta onlara güvendiğiniz gizli bilgileri korumak sizin sorumluluğunuzdadır.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde bulut hizmet şirketlerinde bilgi güvenliği düzeyleri, ortalama bir yerel teknoloji odasında sağlananlardan çok daha yüksektir. CRM Yazılım Sistemleri sağlayıcıları, otomatik yedekleme politikaları sunar ve bir ihlal meydana gelirse açık veri kurtarma planlarına sahiptir. Bununla birlikte, Bulut hizmetlerinin bireysel kullanıcıları, iki adımlı kimlik doğrulama ve güçlü parolalar kullanarak veri güvenliğini daha da artırabilir.

Güvenilir çalışma

Kimse, her gün güvenebileceğiniz bir sistemin çökebileceği ihtimalini hayal etmek istemez. Küçük işletmelerde bu, toplam finansal erimeye neden olabilir. CRM Yazılım Sistemleri ile, bulutun tüm parçaları yedeklendiğinden, bu gibi durumlar hemen hemen hiç gerçekleşmez.

Esnek potansiyel

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir ürüne sahip olmaktan daha iyi ne olabilir?

CRM Yazılım Sistemleri benimsediğinde, küçük işletmeler yalnızca mevcut işlerinde onlara yardımcı olabilecek ve kendi benzersiz ihtiyaçlarıyla alakalı özelliklerle başlar.

Bununla birlikte, şirketiniz büyüdükçe, örneğin daha fazla kapasiteye, yeni özelliklere veya daha gelişmiş modüllere ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz . Bu durumda, Bulut tabanlı CRM Yazılım Sistemleri anında yeni gereksinimlerinizi karşılamak üzere güncellenebilir. Ve bu amaçla yeni bir program yazana kadar beklemek zorunda değilsiniz. Daha büyük, daha iyi ve daha yenilikçi CRM size hemen sağlanabilir.

CRM Yazılım Sistemleri Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. CRM Yazılım Sistemleri için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

CRM Yazılım Sistemleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı