Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

Yazılım Yapan Firmalar

Yazılım Yapan Firmalar

Web tabanlı yazılımlar masaüstü yazılımlara göre daha fazla avantaj sağlarlar.  Yazılım Yapan Firmalar ile çalışarak ihtiyaçlarınıza göre bir web yazılım yaptırabilirsiniz. Web tabanlı yazılım nedir?Yazılım Yapan Firmalar ile çalışarak sahip olduğunu web tabanlı yazılımlar herhangi bir tarayıcıdan, indirmeye veya kurmaya gerek kalmadan, kullanılabilen yazılımlardır.

(devamını oku)
Yazılım Yapan Şirketler

Yazılım Yapan Şirketler

Web tabanlı bir uygulama, bir kullanıcıya bilgi görüntülemek ve veri girişi ve raporlamaya izin vermek için yerel web protokollerini kullanan bir uygulamadır. İnternetteki herhangi bir siteye girer gibi web tabanlı yazılıma giriş yapabilirsiniz.  Yazılım Yapan Şirketler bunun için size bir URL, kullanıcı adı ve şifre verir.

(devamını oku)
Yazılım Programları Yapan Firmalar

Yazılım Programları Yapan Firmalar

Yazılım Programları Yapan Firmalar ile elde edebileceğiniz web tabanlı yazılım, minimum yönetim çabası veya servis sağlayıcı etkileşimi ile hızla tedarik edilebilen ve serbest bırakılabilen paylaşılabilir bir yapılandırılabilir hesaplama kaynakları havuzuna (ör. Şebekeler, sunucular, depolama, uygulamalar ve servisler) her yerde kolay, isteğe bağlı ağ erişimini sağlamak için kullanılan bir model . Yazılım Programları Yapan Firmalar ile bulut bilgi işlem teknolojisinin çeşitli avantajları vardır.

(devamını oku)