Logo

Medanis Blog

Yazılım Firması

Yazılım Firması

Bilgisayarlara istediğimiz görevleri verebilmek için bazı kod dizinleri yazmamız gerekir. Kısacası bilgisayarlara ne yapmaları gerektiğini söylediğimiz kodlara yazılım denir.  Yazılım Firması belli bir şirketin yönetimi için özel yazılımlar veya paket programlar üretirler.

(devamını oku)
Yazılım Firmaları

Yazılım Firmaları

Bilgisayarları belirli işlevleri yerine getirmek üzere yöneten kısacası bilgisayara ne yapacağını söyleyen kodlanmış komutlar dizisine yazılım denir.  Yazılım Firmaları çeşitli amaçlar için yazılım yani program üretirler. Microsoft gibi büyük Yazılım Firmaları paket programlar yaparak bütün dünyaya satışını gerçekleştirirler.

(devamını oku)
Yazılım Şirketi

Yazılım Şirketi

Yazılım, bilgisayar ve akıllı telefon, tablet gibi cihazlarımıza yapmaları gereken emirleri vermek için kullanılan kod dizinleridir. İnternetin ve akıllı cihazların hayatımıza girmesiyle firmalar masaüstü yazılımları terk etmeye başlayarak bulut sistemini kullanan web tabanlı yazılımlara yöneldiler.  Yazılım Şirketi ile çalışarak siz de firmanızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir yazılım yaptırabilirsiniz.

(devamını oku)