Logo

Medanis Blog

Gölcük Web Tasarım

Gölcük Web Tasarım

İlçelerde bulunan küçük ya da orta ölçekli işletmeler web sitesi kurma konusunda çekimser kalıyorlar. Ancak müşteri sayılarını arttırabilmek için aslında bu firmaların bir web sitesi sahibi olmaları gerekir.  Gölcük Web Tasarım çalışmanızla firmanıza 7/24 ulaşılabilecek ve insanlar sizin hakkınızda birçok şeyi web sitenizden öğrenebilecek.

(devamını oku)
Web Sitesi

Web Sitesi

Hangi sektörde olursanız olun daha fazla kazanmak için profesyonel bir Web Sitesi sahibi olmalısınız.  Web Sitesi üzerinden direkt bir ürün satmasanız bile potansiyel müşteriler bulabilmeniz için profesyonel ve kaliteli bir web siteniz olmalı. İşletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen insanlar, ilk araştırmalarını yapmak için internetten yararlanırlar.

(devamını oku)
Web Sitesi Tasarlama

Web Sitesi Tasarlama

Geçmiş günlerde ihtiyaç duyulan iletişim bilgilerine ulaşmanın tek seçeneği sarı sayfalar denilen rehberdi. Sıkıcı, yavaş ve eksik bilgilerle dolu olan sarı sayfalar Web Sitesi Tasarlama çalışması sayesinde artık gereksiz bir eşya konumuna geldi. İnsanlar bugünlerde bir ürün, yer veya ihtiyaç duydukları bir hizmetle ilgili bilgi aramaya ihtiyaç duyduklarında, yalnızca bilgisayarı veya akıllı telefonlarını açıyor ve Google kullanıyorlar.

(devamını oku)