Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

Web Sitesi

Web Sitesi

Hangi sektörde olursanız olun daha fazla kazanmak için profesyonel bir Web Sitesi sahibi olmalısınız.  Web Sitesi üzerinden direkt bir ürün satmasanız bile potansiyel müşteriler bulabilmeniz için profesyonel ve kaliteli bir web siteniz olmalı. İşletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen insanlar, ilk araştırmalarını yapmak için internetten yararlanırlar.

(devamını oku)
2017'de Web Sitesin'de Neler Olmalı?

2017'de Web Sitesin'de Neler Olmalı?

Web tasarımı, bir web sitesinin başarılı olmasının hayati bir unsurudur. Çok fazla şey yapmaya çalışmak, işletmenin amaçlarından uzaklaşmasına neden olabilir.  Yalnızca en iyi işi yapmak zorunludur.

(devamını oku)
Web Sitelerinde Taze İçerik Önemi

Web Sitelerinde Taze İçerik Önemi

Web siteniz internette yaşayan, nefes alan bir varlıktır. Web sitenizde bir kez taze içerik eklediğinizde ve sonrasında yaptığınız her güncelleme ile müşterilerle ve arama motorlarıyla olan etkileşiminizde önemli rol oynar.  Bununla birlikte, herhangi bir güncelleme yapılmamış statik bir web sitesi, arama motorları tarafından "ölü" bir varlık olarak görülebilir - hayatı olmayan ve sunacak yeni bir şeyi olmayan bir web sitesi olarak.

(devamını oku)
Web Sitesi Mi Mobil Uygulama Mı?

Web Sitesi Mi Mobil Uygulama Mı?

Bir işletme sahibiyseniz dijital dünyanın her avantajından yararlanmaya çalışmanız, her türlü platformda bulunmaya çalışmanız çok doğal. Peki bir web sitesi günümüzde yeterli mi? Web sitesi olan işletmelerin ayrıca bir mobil uygulama yaptırması şart mı? Web Sitesi Mi Mobil Uygulama Mı? Yaptığınız işe göre sadece bir mobil uygula işinizi görür mü? İncelemek için bir web sitesi çok fazla içerik ve bilgi sunmak için etkili bir platformdur, ancak bir uygulama daha ilgi çekici ve eylem odaklıdır. Her ikisi de ne yapmak istediğinize bağlı olarak güçlü ve etkili araçlardır.

(devamını oku)
Kuru Temizleme Firmaları İçin Web Sitesi ve Mobil Uygulama Trendi

Kuru Temizleme Firmaları İçin Web Sitesi ve Mobil Uygulama Trendi

İsteğe bağlı hizmetler hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Yemek söylemek, taksi çağırmak, marketten sipariş vermek için bile uygulamaları kullanıyoruz. Peki zamanımız yoksa ve kuru temizlemeye bir yığın çamaşır göndermemiz gerekiyorsa ne yapabiliriz? Kuru Temizleme Firmaları İçin Web Sitesi ve Mobil Uygulama Trendi dünyada büyük ilgi görüyor.

(devamını oku)