Logo

Medanis Blog

Web Sitesi İçeriği

Web Sitesi İçeriği

Web sitenizin görünüşünün önemli olduğu yadsınamaz ancak web sitenizin trafik oranının artması için görünüş başlı başına yeterli değil. Web sitenizin SEO kullarına göre kurulmuş olması ve Web Sitesi İçeriği özellikleri dikkate alınarak içerik girişi yapılması gerekir. Basit bir web sitesinde bulunması gereken temel içerikler vardır.

(devamını oku)
En İyi Web Sitesi İçeriğini Seçme

En İyi Web Sitesi İçeriğini Seçme

Küçük bir işletme web sitesi kurmak eğlenceli bir tasarım süreci olabilir. Renk paletleri, sayfa düzenleri, resim ve simge seçimleri ve tipografi için sayısız seçenek vardır. Bununla birlikte, içeriğiniz web sitenizin  tasarımı kadar önemlidir; çünkü ziyaretçileri sayfanızda tutan şey budur ve onları geri gelmeye teşvik eder.

(devamını oku)
Web Sitesi İçeriği Nasıl Hazırlanır?

Web Sitesi İçeriği Nasıl Hazırlanır?

Web Sitesi İçeriği Nasıl Hazırlanır?İşiniz için bir web sitesi sahibi oldunuz ve asıl işin şimdi başladığını fark ettiniz. Herkes web sitesi sahibi olabilir ancak ülkemizdeki 8 milyon web sitesi içerisinden sıyrılmak için içerikle fark yaratmanız gerekir. Müşteriler web sitelerini teslim aldıktan sonra genelde akıllarına " Web Sitesi İçeriği Nasıl Hazırlanır? " "Ne yazmam gerek?" gibi sorular geliyor.

(devamını oku)