Logo

Medanis Blog

Örnek Şirket Web Sitesi

Örnek Şirket Web Sitesi

Web sitelerimiz muhteşem tasarım, en yeni kod, olağanüstü kullanışlılık ve her biri içine yerleştirilmiş dönüşüm stratejisi ile güzellik ve pazarlama temellerine sahiptir.  Örnek Şirket Web Sitesi çalışmalarını inceleyerek benzer veya daha farklı tasarımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.   Bizimle çalışın Örnek Şirket Web Sitesi çalışmalarından daha fazlasına sahip olun! Web sitenizi tasarlamak ve geliştirmek için bizimle ortaklık yaptığınızda sadece iyi görünen değil aynı zamanda ziyaretçilerinizi birer müşteriye dönüştürecek web sitelerine sahip olursunuz.

(devamını oku)
Şirket İçin Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Şirket İçin Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Medanis Bilişim AŞ 13 yıldır yaptığı web tasarım çalışmalarında sadece iyi görünen web siteleri yapmayı değil, iyi görünen ancak aynı zamanda iyi çalışan ve ziyaretçileri birer müşteriye dönüştüren web siteleri yapmayı hedef aldık. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.  Şirket İçin Web Sitesi Nasıl Kurulur? diyorsanız yazımızı okuyarak bir şirket web sitesinde olması gereken temel özellikleri öğrenebilirsiniz.

(devamını oku)
Şirket Web Sayfası

Şirket Web Sayfası

Şirket Web Sayfası müşteri kazanımı klasik web siteleri ile aynı değildir. Bir Şirket Web Sayfası, marka mesajı iletmede ve içerik pazarlamasında çok farklı bir rol oynamaktadır.  Medanis Bilişim AŞ'de, şirketlerin pazarlama ve satış hunisini ve ideal müşteri potansiyelini yaratan ve besleyen taktikleri anlıyoruz.

(devamını oku)
Şirket Web Sitesi Kurmak

Şirket Web Sitesi Kurmak

Web siteniz genellikle birisinin kuruluşunuzla ilgili yaşayacağı ilk deneyimdir.  Etkileyici, dinamik bir web sitesi tasarımıyla, iyi bir ilk izlenim bıraktığınızdan emin olun, onların geri dönmelerini sağlayın.  Şirket Web Sitesi Kurmak sıradan bir iş değil.

(devamını oku)
Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Bir web sitesi oluştururken şirket sahipleri; net bir navigasyon, güçlü görseller ve uygun bir renk şeması gibi iyi bir web sitesini oluşturan belirli şeyleri yoğunlaştırır.  Tabii ki bunların her biri önemlidir, ancak güçlü bir iş web sitesi oluşturan birçok faktör daha vardır.  Bu makalede, eksik olabileceğiniz başarılı bir web sitesi için hayati olan beş şeyi tespit ediyoruz.

(devamını oku)
Şirket Web Sitesi Örnekleri

Şirket Web Sitesi Örnekleri

Çoğu web sitesi, bilgilerini organize etmek ve bir şirket, işletme veya bir kişi hakkındaki tüm ayrıntıları eklemek için çok sayfalı bir yapı kullanır.  Ancak, web siteleri insanların gerekli bilgileri ulaşmasına yetecek kadar basit olmalı.  Şirket Web Sitesi Örnekleri inceleyerek web sitenizin nasıl olması gerektiğiyle ilgili fikir edinebilirsiniz.

(devamını oku)
Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı?

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı?

Şirketlere yaptığımız ücretsiz web sitesi denetimleri sonucunda müşteriler web sitelerinin sektörlerinin standardını karşılayacak yapı, kişilik veya temek özelliklerin olmadığını öğrendiklerinde çok şaşırıyorlar.  Web sitenize göz gezdirirken ve sizi alanınızın uzmanı olarak görürken, müşterinizin aradığı şeyler de dahil olmak üzere, düşünmeniz gereken bazı şeyleri paylaşacağımızı düşündük.  Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? yazımızı okuyarak en azından web sitenizde olması gereken temel özellikleri öğrenebilir ve eksiklerini giderebilirsiniz.

(devamını oku)
Şirket Web Sitesinde Olması Gerekenler

Şirket Web Sitesinde Olması Gerekenler

Şirket web sitenizin ihtiyaçları sektörünüze göre değişebilir ancak hangi işi yapıyor olursanız olun web sitenizde olması gereken temel bölümler vardır.  Şirket Web Sitesinde Olması Gerekenler iş hedeflerinizi ve şirketinizin kişiliğini yansıtacak şekilde olmalı. Web sitenizin tasarımının iyi görünmesi ve iyi çalışması önemli ancak eklediğiniz sayfalar ve içerikler de işinizi yansıtacak birer ayrıntı.

(devamını oku)
Şirket Web Tasarım

Şirket Web Tasarım

Dünya standartlarında ve insanların gerçekten kullanmak isteyecekleri dijital deneyimler üretiyoruz.  Şirket Web Tasarım çalışmanız için doğru yerdesiniz. Akıllı markalar, müşteri araştırması, rekabet analizi ve iş stratejisi için akıllı yaklaşımımızı talep ediyor.

(devamını oku)