Logo

Medanis Blog

Şirket İçin Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Şirket İçin Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Medanis Bilişim AŞ 13 yıldır yaptığı web tasarım çalışmalarında sadece iyi görünen web siteleri yapmayı değil, iyi görünen ancak aynı zamanda iyi çalışan ve ziyaretçileri birer müşteriye dönüştüren web siteleri yapmayı hedef aldık. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.  Şirket İçin Web Sitesi Nasıl Kurulur? diyorsanız yazımızı okuyarak bir şirket web sitesinde olması gereken temel özellikleri öğrenebilirsiniz.

(devamını oku)
Şirket Web Sitesi

Şirket Web Sitesi

Şirket Web Sitesi için sadece çekici tasarımlar değil harika kullanıcı deneyimleri sağlayan web siteleri tasarlıyoruz. Şirket Web Sitesi tasarımları karşı konulmaz bir ilk izlenim yaratır, amaç müşteriyi çekmek, dönüştürmek ve korumaktır. Şirket Web Sitesi tasarımları karşı konulmaz bir ilk izlenim yaratmak, çekmek, dönüştürmek ve mesajı yüksek sesle ve net tutmak içindir.

(devamını oku)
Şirket Web Sitesi Kurmak

Şirket Web Sitesi Kurmak

Web siteniz genellikle birisinin kuruluşunuzla ilgili yaşayacağı ilk deneyimdir.  Etkileyici, dinamik bir web sitesi tasarımıyla, iyi bir ilk izlenim bıraktığınızdan emin olun, onların geri dönmelerini sağlayın.  Şirket Web Sitesi Kurmak sıradan bir iş değil.

(devamını oku)
Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı?

Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı?

Şirketlere yaptığımız ücretsiz web sitesi denetimleri sonucunda müşteriler web sitelerinin sektörlerinin standardını karşılayacak yapı, kişilik veya temek özelliklerin olmadığını öğrendiklerinde çok şaşırıyorlar.  Web sitenize göz gezdirirken ve sizi alanınızın uzmanı olarak görürken, müşterinizin aradığı şeyler de dahil olmak üzere, düşünmeniz gereken bazı şeyleri paylaşacağımızı düşündük.  Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? Şirket Web Sitesinde Neler Olmalı? yazımızı okuyarak en azından web sitenizde olması gereken temel özellikleri öğrenebilir ve eksiklerini giderebilirsiniz.

(devamını oku)
Şirket Web Sitesinde Olması Gerekenler

Şirket Web Sitesinde Olması Gerekenler

Şirket web sitenizin ihtiyaçları sektörünüze göre değişebilir ancak hangi işi yapıyor olursanız olun web sitenizde olması gereken temel bölümler vardır.  Şirket Web Sitesinde Olması Gerekenler iş hedeflerinizi ve şirketinizin kişiliğini yansıtacak şekilde olmalı. Web sitenizin tasarımının iyi görünmesi ve iyi çalışması önemli ancak eklediğiniz sayfalar ve içerikler de işinizi yansıtacak birer ayrıntı.

(devamını oku)