Logo

Medanis Blog

Web Tasarım ve SEO

Web Tasarım ve SEO

Teknolojik ilerlemenin bu hızlı tempolu dünyasında başarılı bir iş sahibi olmak için, işletmenizle ilgili bilgi dolu ve kullanımı kolay bir web sitesi geliştirmek önemlidir. İyi gelişmiş bir Web Tasarım ve SEO sitesi daha fazla ziyaretçi çekecek ve işinizin satışlarını artıracaktır. Bu nedenle, iyi ve güvenilir bir Web Tasarım ve SEO şirketi ile çalışmak önemlidir.

(devamını oku)
SEO ve Web Tasarım: Neden Birlikte Yapılmalı

SEO ve Web Tasarım: Neden Birlikte Yapılmalı

Çoğu çevrimiçi şirket, SEO ve web tasarımını, çevrimiçi pazarlama çabalarının iki ayrı parçası olarak yorumlama hatasına düşmektedir. Bu olduğunda, çok iyi görünen ama Google'da sıralamada çıkmayan bir web sitesine veya iyi görünen ama kimsenin gelmediği bir web sitesine sahip olursunuz.  SEO ve Web Tasarım: Neden Birlikte Yapılmalı sorusunu bu yüzden ele almaya karar verdik.

(devamını oku)
SEO Uyumlu Web Sitesi

SEO Uyumlu Web Sitesi

Profesyonel görünümlü, iyi tasarlanmış bir web sitesi oluşturmak, sitenizin yüksek miktarda trafik almasını veya müşteri tabanınızı artırmamasını sağlamayacaktır.  Web sitenizin aldığı trafiği artırmak istiyorsanız, arama motoru optimizasyonunu yani SEO'yu kullanmanız gerekecektir.  Arama motoru optimizasyonu, web sitelerinin görünürlüğünü iyileştirmek ve bu nedenle arama motorlarıyla sıralamak için kullanılan teknikleri ifade eder.

(devamını oku)