Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

SEO Uzmanı

SEO Uzmanı

Bir SEO Uzmanı sizin için web sitenizi analiz ederek işe başlar ve web sitenizin eksiklerini ve ihtiyaçlarını belirleyerek SEO çalışmaları yapmaya başlar. SEO Uzmanı sizin için web sitenizle ilgili çalışmalar yapar ve Google, Yahoo gibi arama motorlarında web sitenizin üst sıralarda çıkması için çalışır. Aslında web siteniz tek bir kelimede üst sırada çıkmaz.

(devamını oku)
İçerik Pazarlamada SEO Uzmanı İle Çalışmak

İçerik Pazarlamada SEO Uzmanı İle Çalışmak

Çoğu işletme sahibi çevrimiçi platformda hayatta kalmayı zor buluyor. Rekabet sert ve her zaman arama motoru sonuç sayfaları endişe veriyor. Pazarlama stratejinizde interneti kaldıraç olarak kullanmak için uğraşıyorsanız, arama motoru optimizasyonuna (SEO) yatırım yapmama ihtimali yüksektir.

(devamını oku)
Bütünsel SEO Uzmanı

Bütünsel SEO Uzmanı

Bir işletmeniz varsa işinizi daha iyi seviyelere çıkarmak için sürekli olarak yeni fikirler bulmalı ve bunları uygulamalısınız.  Mevcut global iş ortamı, rekabetin artmasıyla ortaya çıkan zorluklarla doludur. Hayatta kalabilmek için, hızla büyüyen çevrimiçi platformdan yararlanmak gerekiyor.

(devamını oku)
SEO Uzmanından Neler Beklemelisiniz?

SEO Uzmanından Neler Beklemelisiniz?

Arama motoru optimizasyonu (SEO) son 20 yıldır kullanılıyor, ancak yine de hala gizemli bir tarafı var. Bazı analistler, arama motorunun sıralama faktörlerini açıklamadaki başarısızlığının bu durumu devam ettirdiğini iddia ediyor. Durum ne olursa olsun, SEO'nın çevrimiçi işinizin başarısında oynadığı rolü takdir etmek önemlidir.

(devamını oku)
SEO Uzmanına İhtiyacınız Olduğunu Gösteren 5 İşaret

SEO Uzmanına İhtiyacınız Olduğunu Gösteren 5 İşaret

Teknolojinin ilerlediği günlerde yaşıyoruz ve bu zamanlarda işletmecilik yapmak hem heyecan verici hem de zorlayıcı olabiliyor.  İnternet teknolojisinin hayatımıza girmesiyle, küçük işletmeler bile küresel düzeyde rekabet edebiliyorlar ve bu daha fazla fırsat anlamına geliyor. Ancak şirketlerin çokluğu rekabeti gün geçtikçe arttırıyor ve sadece Google reklamları bile ez gelebiliyor.

(devamını oku)
Web Sitenizi Optimize Etme Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Web Sitenizi Optimize Etme Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Küçük ve orta ölçekli işletmenizi büyütmek isterseniz, çevrimiçi arama sonuçlarında yani arama motorlarında iyi derecelendirmeniz gerekir. İnsanların %90'ı bir ürün almadan önce internette araştırma yapıyor ve araştırma yapanların %98'i arama motorunun ilk sayfasındaki sonuçlara bakıyor, ikinci sayfayı açmıyorlar bile. Kısacası arama motorunun ilk sayfasında yer almıyorsanız satışlarınızın artmasını bekleyemezsiniz.

(devamını oku)
İzmir SEO Danışmanlığı

İzmir SEO Danışmanlığı

Medanis Bilişim AŞ'nin SEO danışmanlık hizmetleri, tecrübelerimiz ve siteleri sıralamaya koymanın uzun tarihi sayesinde web sitenize arama sonuçlarında güçlü bir rekabet avantajı sağlar.  Belirli ihtiyaçlarınıza ve bütçenize dayalı özelleştirilmiş bir SEO paketi oluşturmak için sayfanızdaki optimizasyona, bağlantı geliştirme stratejinize ve rekabetinizi incelemekteyiz.  İzmir SEO Danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

(devamını oku)
İzmir SEO Uzmanı

İzmir SEO Uzmanı

Medanis Bilişim A. Ş, ülkenin dört bir yanındaki orta ve büyük ölçekli şirketlere yenilikçi web pazarlama çözümleri sunan eksiksiz bir internet pazarlama ve SEO şirketidir.  SEO, web tasarımı, e-ticaret, web sitesi dönüştürme ve internet pazarlama servislerinde lider olan firmamız, trafik kazanma, ziyaretçileri dönüştürme ve sonuçta müşterilerimiz için gerçek sonuçların elde edilmesi için etkinliği ölçmekten gurur duymaktadır.

(devamını oku)
Kurumsal SEO Uzmanı

Kurumsal SEO Uzmanı

Çoğu Kurumsal SEO Uzmanı, sıralamaları iyileştirmek veya trafiğinizi artırmak hakkında konuşur.  Bu metrikleri de elde etmek için çalışırken, nihai hedefinize odaklanıyoruz . .

(devamını oku)
İzmir SEO Firması

İzmir SEO Firması

Web siteniz, işletmenizi büyütmek için gerekli olan organik arama trafiğini üretmiyor mu? Bunun için İzmir SEO Firması 'na mı ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz. SEO analizi temel sorunlarımızı tanımlar ve uygulanabilir çözümler sunar. Web sitenizin performans sorunlarına sınırlı bir gözle bakan ve başarı için öneriler sunmayan ücretsiz veya ucuz otomatikleştirilmiş analizlerle boş yere vakit harcamayın.

(devamını oku)
İzmir SEO Firmaları

İzmir SEO Firmaları

SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu, web sitenizi arama motorlarına daha alakalı hale getirmek için belirli anahtar kelimeleri hedefleyerek çalışır.  Web sitenizi arama motorlarına potansiyel müşterilerinizin zaten üzerinde arama yapan terimlere daha alakalı bir web sitesi olarak öne çıkarmak için sayfa optimizasyon, makale oluşturma ve bağlantı kurma yöntemlerinden faydalanırız.  İzmir SEO Firmaları olarak Medanis Bilişim AŞ 2004 yılından beri edindiği tecrübeleri sizlerle paylaşmaya hazır.

(devamını oku)
Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara SEO Danışmanlığı

Arama Motoru Optimizasyonu halka SEO olarak bilinir Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında daha iyi bir Arama Sıralaması sağlamak amacıyla iç ve dış yönlerini iyileştirerek bir web sitesini optimize etmenin aktif bir uygulamasıdır.  Amaç, arama motorlarının organik arama sonuçlarından siteye olan trafiği artırmaktır.  Ankara SEO Danışmanlığı alarak SEO için gerekli tüm çalışmaların yapılmasını sağlayabilirsiniz.

(devamını oku)
Ankara SEO Uzmanı

Ankara SEO Uzmanı

SEO ve SEO için Ankara SEO Uzmanı, hemen hemen her şirket için başarılı bir pazarlama stratejisinin gerekli bir parçasıdır. Bazı şirketler için şirket içi SEO dostu web sitesi geliştirme, sosyal medya, bağlantı geliştirme ve içerik oluşturma gibi çalışmaları kendisinin yapması mümkün değildir.  Bunun yerine, pek çok şirket sıralamada tırmanmaya devam ederken ve en üstteki arama sonucu pozisyonlarını devam ettirirken işlerini yürütmeye daha fazla enerji odaklanabilmeleri için bu görevleri uzman Ankara SEO Uzmanı ile görüşerek dış kaynaklı olarak çözmeyi seçer.

(devamını oku)
Ankara SEO Hizmeti

Ankara SEO Hizmeti

Ankara SEO Hizmeti, dijital bir ajans olmaktan öteye güvenilen bir ortak ve işbirlikçisiyiz.  Sonuç odaklı dijital stratejiler oluşturuyor ve optimum sonuç için kampanyalarınızı sürekli olarak artıyoruz.  Tam ölçekli sayısal pazarlama ve reklamcılık stratejisinden planlamaya kadar, taktik yürütme ve raporlamaya kadar, yatırım getiriminizi gözlemledik.

(devamını oku)
İstanbul SEO Danışmanlığı

İstanbul SEO Danışmanlığı

İstanbul SEO Danışmanlığı olarak, bir işletmeyi önce tanıyarak SEO çalışmalarını şirketin profiline özel olarak yapıyoruz. Neden pazarlama yatırımınızın her zaman başarıya ulaşmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Belki çok fazla harcıyorsunuz ya da kaynaklarınız yetmiyor.

(devamını oku)
İstanbul SEO Hizmeti

İstanbul SEO Hizmeti

Organik arama, çevrimiçi müşteri edinmenin en büyük en büyük kaynağını oluşturur ve arama motoru optimizasyonu (SEO) ve İstanbul SEO Hizmeti, işletmenizin olabildiğince fazla organik trafiği çekmesini sağlamak için en etkili yoldur. İstanbul SEO Hizmeti yelpazemiz üstün, titiz araştırma ve test sonucudur.  Her hizmet, deneyimli bir danışman ekibi, metin yazarı ve teknik uzmanlar tarafından uygulanır, böylece web sitenizin nitelikli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

(devamını oku)
Kurumsal SEO Danışmanı

Kurumsal SEO Danışmanı

Kurumsal SEO Danışmanı Şirketi veya hizmetleri ararken, şirket markanızı, hedeflerinizi anlayan ve yaratıcı bireylerden oluşan bir ekip oluşturan bir şirket aramalısınız.    Kurumsal SEO Danışmanı Markalaşma! Markalaşma! Markalaşma! SEO bulunmanın en iyi yoludur, ancak SEO kavramlarını anlayan ve web tasarımınızdan kullanan bir şirket ne dersiniz? Kurumsal SEO Danışmanı, çekirdek verileri web sitenizin mevcut performansından alır ve verileri reklam öğesiyle eşleştirir.  Bu, Kurumsal SEO Danışmanı hizmetleri için tek elden bir mağazayla çalışmanızı sağlar .

(devamını oku)
Ankara Google SEO

Ankara Google SEO

Web sitenizin trafiğini artırmak için mi uğraşıyorsunuz? Daha iyi arama motoru sıralamalarına veya daha yüksek dönüşüm oranlarına sahip olmak ister misiniz? Ankara Google SEO çalışması ile bunu başarabiliriz. Çevrimiçi dünyada rakiplerinizin önünde kalmak oldukça zorlu bir çabadır.  Web sitenizin kalitesinden bağımsız olarak, yeterince hedefli trafik sürmüyorsa temelde değersizdir.

(devamını oku)
Profesyonel SEO Uzmanı

Profesyonel SEO Uzmanı

Arama motoru optimizasyonu (SEO) organik arama motoru sonuçları ile web sitenizin trafik miktarını ve kalitesini artırmayı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamaları yapan kişilere de Profesyonel SEO Uzmanı denir. SEO Nedir? Profesyonel SEO Uzmanı Ne Yapar? SEO'nun gerçekten ne anlama geldiğini anlamak için, bütünden parçaya hareket ederek SEO'yu ve Profesyonel SEO Uzmanı 'nın ne iş yaptığını anlamaya çalışalım: Trafik kalitesi.

(devamını oku)
WordPress SEO Uzmanı

WordPress SEO Uzmanı

WordPress'in içerik yönetim sisteminiz olarak kullanılması, WordPress'in arama motorları ile iyi çalışacak şekilde tasarlanması gibi bazı avantajlarla birlikte gelir.  WordPress SEO Uzmanı bu avantajların farkındadır ve bunları nasıl kullanacağını iyi bilir.   WordPress SEO Uzmanı Nedir? WordPress SEO Uzmanı WordPress yönetim paneline sahip ve WordPress temasıyla tasarlanan web sitelerinde nasıl SEO çalışmaları yapılması gerektiğini iyi bilir.

(devamını oku)