Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

SEO Hakkında Yanlış Bilinenler

SEO Hakkında Yanlış Bilinenler

SEO yani arama motoru optimizasyonu bir web sitesini arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için uygulanan stratejilerin tamamına verilen isimdir. Google, Yandex gibi arama motorlarının ödüllendirdiği ve aksine cezalandırdığı durumlar vardır. Web sitemizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması için Google'ın sevdiği şeyleri yapmamız gerekir.

(devamını oku)
SEO Nedir?

SEO Nedir?

SEO Nedir? -Web sitesi sahibi olan kişiler siteleri yayına alındıktan sonra bir gerçekle karşılaşırlar. Web sitelerine çok az kişinin geldiğini görürler ve bu onları büyük bir hayal kırıklığına uğratır. Araştırmaya başladıklarında SEO Nedir? sorusuyla karşılaşırlar.

(devamını oku)
SEO Nasıl Yapılır?

SEO Nasıl Yapılır?

SEO nedir ve SEO Nasıl Yapılır? soruları genelde SEO yapmaya başlamak isteyenlerin merak ettiği sorulardır. SEO, organik (ücretsiz) arama motoru sonuçlarında görünürlüğün artması üzerine odaklanan bir pazarlama disiplinidir. SEO, sıralamaları iyileştirmek, trafik çekmek ve arama motorlarındaki farkındalığı arttırmak için gerekli olan teknik ve yaratıcı unsurları kapsar.

(devamını oku)
SEO'nun Yararları

SEO'nun Yararları

Google AdWords gibi tıklama başına ödemeyle pazarlama, e-posta pazarlama, bağlı pazarlama, sınıflandırılmış reklam pazarlama, SEO, blog pazarlama vb çeşitli çevrimiçi pazarlama yöntemleri mevcut. SEO bunların içinde en etkili olanlardan.  SEO'nun Yararları bu yüzden işletmeniz için diğer yöntemlerden daha fazla etkili olacaktır.

(devamını oku)
Teknik SEO Nedir?

Teknik SEO Nedir?

Teknik SEO Nedir? İş sonuçlarını üreten bir web sitesi geliştirmek, saygın geri bağlantıların sağlam bir ağ kurmasını ve tutarlı bir kullanıcı odaklı içerikli bir program yayınlamayı gerektirir.  Bunlar, arama motoru sonuç sayfasındaki en güçlü sürücülerden ikisidir.  Ancak SEO'nun çok önemli bir üçüncü yönü olan istikrar da önemlidir.

(devamını oku)
Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Bir şirket web sitesiniz veya kişisel bir blogunuz varsa, daha önce SEO'yu yani arama motoru optimizasyonunu duymuşsunuzdur.  Belki de bu konu hakkında bilinmesi gereken her şeyi bildiğinizi bile düşünebilirsiniz.  Zaten yeterli bilgiye sahip olduğunuza karar vermeden önce, geri dönün ve SEO'ya tekrar bir göz atın.

(devamını oku)
SEO Uyumlu Web Sitesi Nedir?

SEO Uyumlu Web Sitesi Nedir?

SEO, bu sihirli kelimeyi web sitesi sahibi olan neredeyse herkes merak ediyor. Web sitenizin Google, Yahoo veya Bing gibi arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmasını istemeniz çok doğal, bunu herkes istiyor ancak herkes başaramıyor. Eğer SEO Uyumlu Web Sitesi Nedir? diye merak ediyorsanız ve web siteniz için SEO tekniklerini uygulamak istiyorsanız yazımızı mutlaka okuyun.

(devamını oku)