Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

SEO Nasıl Yapılır?

SEO Nasıl Yapılır?

SEO nedir ve SEO Nasıl Yapılır? soruları genelde SEO yapmaya başlamak isteyenlerin merak ettiği sorulardır. SEO, organik (ücretsiz) arama motoru sonuçlarında görünürlüğün artması üzerine odaklanan bir pazarlama disiplinidir. SEO, sıralamaları iyileştirmek, trafik çekmek ve arama motorlarındaki farkındalığı arttırmak için gerekli olan teknik ve yaratıcı unsurları kapsar.

(devamını oku)
SEO Nedir Nasıl Yapılır?

SEO Nedir Nasıl Yapılır?

Web sitesini arama motorlarında ilk sayfalara çıkarmak isteyen birçok kişinin sorduğu sorular SEO Nedir Nasıl Yapılır? sorularıdır. SEO Nedir Nasıl Yapılır? Arama motoru optimizasyonu (SEO), organik arama motoru sonuçları aracılığıyla web sitenize gelen trafik miktarını ve kalitesini artırma uygulamasıdır. SEO Nedir Nasıl Yapılır? sorusunda "SEO nedir?" sorusuna daha ayrıntılı cevap vermemiz gerekirse: Trafik kalitesi.

(devamını oku)
SEO Uyumlu Site Nasıl Yapılır?

SEO Uyumlu Site Nasıl Yapılır?

SEO uyumlu bir web sitesi yapmanın önemi inkar edilemez.  SEO optimizasyonlarını web sitenize entegre etmek, arama motorlarındaki varlığınızı ve daha özel olarak da  Google sayfalarında  sıralamanızı artıracaktır.  Google , küresel organik arama trafiğinin %90'ından fazlasını oluşturduğundan, hızlı ve kolay bir şekilde sıralanabilmeleri için botların işini kolaylaştırmak önemlidir.

(devamını oku)