Logo

Medanis Blog

C2C İnternet Slang

C2C İnternet Slang

C2C İnternet Slang müşteriden müşteriye satış imkanı tanıyan bir sistemdir. İlk olarak Amerika’da Ebay tarafından kullanılan sistem ülkemizde de gittigidiyor tarafından kullanılmıştır. Bu sistem sayesinde hem web site sahibi hem de satıcı kazanacaktır.

(devamını oku)
C2C İn E Commerce

C2C İn E Commerce

C2C İn E Commerce sistemi müşteriden müşteriye direkt satış imkanı sunan bir e-ticaret modelidir. Bu sistem ilk olarak Ebay tarafından Amerika’da kullanılmıştır. Ebay bu konuda ülkemizde de yatırım yapmış ve gittigidiyor web sitesinin kurulmasında öncülük etmiştir.

(devamını oku)
C2C İlan Sitesi

C2C İlan Sitesi

C2C İlan Sitesi müşteriden müşteriye satış imkanı sunulan web sitelerine verilen ortak isimdir. C2C İlan Sitesi mantığında siz bir web sitesi yani alışveriş platformu kurarsınız insanlar da girerek ürünlerini satarlar veya alışveriş yaparlar. İlan siteleri de aynı alışveriş sitesi mantığıyla kurulur ama bazı farklılıklar vardır.

(devamını oku)
C2C Full Site

C2C Full Site

C2C Full Site müşteriden müşteriye satış imkanı sunun yeni bir e-ticaret metodudur. C2C Full Site mantığını örnekle şöyle açıklayabiliriz. Siz bir alışveriş merkezi açıyorsunuz insanlar gelip sizin alışveriş merkezinizde mağazalar açarak istedikleri ürünleri satabiliyorlar.

(devamını oku)
C2C Forum

C2C Forum

C2C Forum siteleri müşteriden müşteriye satış imkanı sunan bir e-ticaret modelidir. Ebay tarafından Amerika’da başlatılan sistem ülkemize gittigidiyor sitesi ile giriş yapmıştır. Ebay sitesinde yani C2C Forum sisteminde mantık şu şekilde işlemektedir.

(devamını oku)
C2C E-Commerce

C2C E-Commerce

C2C E-Commerce Ebay tarafından Amerika'da kullanılmaya başlanan bir e-ticaret yöntemidir. Ülkemizde de gittigidiyor sitesi tarafından ilk olarak kullanılmıştır.  C2C E-Commerce sisteminde tüketiciden tüketiciye ürün satışı yapılır.

(devamını oku)
C2C Customer Services

C2C Customer Services

C2C Customer Services müşteriden müşteriye satış imkanı sağlayan Ebay'ın Amerika'da uygulamaya koyduğu bir e-ticaret sistemidir. Müşteriler arasında temas kurulmasını sağlayan sistemler artık daha çok gündeme gelmeye başladı.  C2C Customer Services hakkında bazı noktalara değinmek istiyorum: Sıfır Risk Yönetimi: C2C Customer Services sisteminde sıfır risk her zaman ön planda tutulmalıdır.

(devamını oku)
C2C Script

C2C Script

C2C Script web sitenizde müşterilerin veya firmaların ürünlerini satabildiği bir platform özelliği verir. C2C Script Ebay tarafından Amerika’da kullanılmaya başlanan bir e-ticaret modelidir. Bizim ülkemize de Ebay desteğiyle gittigidiyor.

(devamını oku)
C2C Ne Demek

C2C Ne Demek

C2C Ne Demek , consumer to consumer yani tüketiciden tüketiciye satış yapma imkanı sunan C2C yeni bir e-ticaret terimidir. Google arama motoruna girerek C2C Ne Demek yazdığınızda karşınıza birçok yazı çıkacak. Ben sizler için C2C Ne Demek sorunu daha anlaşılır bir dille yanıtlamak istiyorum.

(devamını oku)
C2C E Commerce

C2C E Commerce

C2C E Commerce tüketiciden tüketiciye alışveriş imkânı sunan bir e-ticaret sistemidir. C2C E Commerce Ebay tarafından Amerika’da başlatılan ülkemizde de yine Ebay tarafından desteklenen gittigidiyor tarafından yürütülen bir e-ticaret modelidir. C2C E Commerce sisteminde insanlar ikinci el ürünleri, kendi el emeklerini satabilir veya firmalar sanal mağaza gibi kullanarak ürünlerini direkt satabilirler.

(devamını oku)
N11 Gibi Site Kurmak

N11 Gibi Site Kurmak

N11 Gibi Site Kurmak e-ticaret yapmayı düşünenler için iyi bir fırsat olabilir.  N11 Gibi Site Kurmak demek birçok firmanın ya da bireysel müşterinin ürünlerini sattığı bir platform oluşturmaktır. Eğer isterseniz siz de ürünlerinizi satabilir ya da sadece satılan ürünlerden komisyon alırsınız.

(devamını oku)
C2C E-ticaret nedir

C2C E-ticaret nedir

C2C E-ticaret nedir sorusu son günlerde birçok kişinin aklını kurcalıyor.  C2C E-ticaret nedir sorusunu en kısa şekilde cevaplamak gerekirse tüketiciden tüketiciye ürün alışverişini sağlayan bir e-ticaret yöntemi diyebiliriz. Amerika'da Ebay şirketi tarafından başlatılan bu sistem ülkemizde de gittigidiyor web sitesiyle duyurulmuştur.

(devamını oku)
C2C E-ticaret Yazılımı

C2C E-ticaret Yazılımı

C2C E-ticaret Yazılımı tüketiciden tüketiciye satış imkanı sağlayan e-ticaret yöntemidir. E-ticaret markaların ürünlerini web sitesi üzerinden satmaktan ibaret olmaktan çıktı. Artık küçük firmalar, ticaretle uğraşmayan insanlar da ürünlerini C2C E-ticaret Yazılımı sayesinde satabiliyorlar.

(devamını oku)
N11 Gibi Site

N11 Gibi Site

N11 Gibi Site çalışmalarında C2C e-ticaret yöntemleri uygulanır.  N11 Gibi Site isteyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Tüketiciden tüketiciye alışverişi teşvik eden e-ticaret yönteminde sıfır risk ön planda tutulmaktadır.

(devamını oku)
C2C E-ticaret Paketleri

C2C E-ticaret Paketleri

C2C E-ticaret Paketleri e-ticarete atılmanız için iyi bir başlangıç olabilir.  C2C E-ticaret Paketleri sayesinde tüketiciden tüketiciye ticaret modelini uygulayabilirsiniz.  Gittigidiyor, sahibinden, sanalpazar gibi web siteleri C2C sistemini kullanmaktalar.

(devamını oku)