Logo

Medanis Blog

Özel Web Tasarım

Özel Web Tasarım

Özel Web Tasarım müşterilerin isteğine ve ihtiyacına göre projelendirip; özel olarak tasarlanmış, programlanmış web sitelerine denir.  Özel Web Tasarım sitelerinin size sağlayacağı pek çok avantaj vardır.  Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir.

(devamını oku)
Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım hizmeti almanın size birçok avantajı olacak.   Herkesin bir web sitesi sahibi olduğu günümüzde bu web sitelerinin arasından sıyrılıp ilk sıralara gelmelisiniz.  Profesyonel Web Tasarım hizmetleri sayesinde diğer web sitelerini geride bırakmanız çok kolay olacak.

(devamını oku)
Profesyonel Tasarım

Profesyonel Tasarım

Hepimiz Profesyonel Tasarım 'ın değerli bir yatırım olduğunu biliyoruz, ancak profesyonel bir tasarımcı seçmenin gerçek faydaları nelerdir? Bir web sitesinin görünümünün iyi olması size gerçekten fazladan iş getirir mi? Profesyonel olarak oluşturulmuş web sitelerine sahip olmak, yalnızca yararlı değil, aynı zamanda rekabette  öne çıkmak istiyorsanız gereklidir. Günümüzün teknoloji çağında, insanlar telefon rehberinde artık sizi aramıyor. Potansiyel müşteriler, web sitenizi iletişim bilgileri için arayan ve web sitenizi rakiplerinkiyle karşılaştırarak ihtiyaçlarına en uygun olanı belirlemek için sizi arıyor.

(devamını oku)
Web Tasarım İpuçları

Web Tasarım İpuçları

Bazı Web Tasarım İpuçları, gerçek beyin bilimi tarafından desteklenmektedir.  Beynin araştırılması eğilimi ortaya çıkarmaktadır.  Bu eğilimler, web sitelerini tasarlamak için yapılan ipuçlarına yol gösterir.

(devamını oku)
Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım

Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım

Web tasarımına bu şekilde bakın, ofisinize bir müşteri geldiğinde onu pijamalarınızla mı karşılarsınız? Yanıt muhtemelen hayır, çünkü bir müşteri yerinize girdiğinde, hizmetleriniz veya ürünlerinizde aradıklarını bulduklarını görmek için işletmeniz hakkında ilk izlenim oluşturuyorlar.  Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım çalışmanızla profesyonel bir ilk izlenim oluşturabilirsiniz. Kötü bir ilk izlenim, bu ziyaretçiyi ürününüzü veya hizmetinizi satın alma almayacağı anlamına gelebilir.

(devamını oku)