Logo

Medanis Blog

Pazaryeri E-ticaret

Pazaryeri E-ticaret

Pazaryeri E-ticaret sistemi gün geçtikçe gelişen ve yaygınlaşan bir model haline geldi.  Pazaryeri E-ticaret sayesinde insanlar kendi ürünlerini web sitesi açmasına gerek kalmadan satabiliyor, evlerini emlak firmasına gerek duymadan kiraya verebiliyor.  Pazaryeri E-ticaret,  ticaretle uğraşan ya da uğraşmayan bütün insanlara para kazanma fırsatı sunan bir platform.

(devamını oku)
Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri e-ticaret yöntemi kullanıcıların ilgilisini çekmeye başladı. Klasik alışveriş siteleri artık ikinci plana atılırken gittigidiyor, sanalpazar, N11, Letgo gibi C2C e-ticaret yöntemini uygulayan web siteleri tercih ediliyor.  Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde her pazar yerine özel fiyat tanıtımı yapabilirsiniz.

(devamını oku)
Pazaryeri Web Tasarım

Pazaryeri Web Tasarım

Pazaryeri Web Tasarım sistemi C2C e-ticaret yönteminin ülkemizde uygulanan şekillerden biridir.  Pazaryeri Web Tasarım tüketicilerin yine kendileri gibi tüketicilere ürün satmasından dolayı C2C ismini almıştır. Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir.

(devamını oku)
Pazaryeri Web Sitelerinde Olması Gereken 6 Öge

Pazaryeri Web Sitelerinde Olması Gereken 6 Öge

Şu bir gerçek ki internetten alışveriş yapmak gün geçtikçe daha doğal bir hal alıyor. Gelecek neslin teknolojiyle daha iç içe büyüdüğü düşünülürse önümüzdeki beş yıl içerisinde e-ticaretin daha fazla gelir getireceği bir gerçek. Pazaryeri e-ticaret sitesi kurmak kolay ancak başarılı olmak için bazı temel noktalara dikkat etmeniz gerekir.

(devamını oku)
Neden Pazaryeri E-ticarete Başlamalısınız?

Neden Pazaryeri E-ticarete Başlamalısınız?

Günümüzde çevrimiçi pazaryeri e-ticaret sitenizi açmanızı gerektirecek birçok geçerli neden var.  Ürün çeşitliliğinizi genişletmeden envanter riskini azaltmaya, karlı genişlemeye veya yeni trafikle para kazanmaya kadar, çevrimiçi pazaryerinin olumlu etkileri birçok işletme tarafından iyi anlaşılıyor. Peki siz firmanız için bir pazaryeri e-ticaret sitesi başlattınız mı? Neden Pazaryeri E-ticarete Başlamalısınız? Bunlar Medanis Bilişim AŞ.

(devamını oku)