Logo

Medanis Blog

Mobil Uygulama Bilişim

Mobil Uygulama Bilişim

Türkiye Avrupa'da akıllı telefon kullanma oranında ilk sıralarda yer alıyor. Akıllı telefon kullanımı arttıkça mobil uygulamaya verilen önem de artıyor. Siz de geleceğe hazırlanmak için mobil uygulama yaptırmayı düşünüyorsanız Mobil Uygulama Bilişim firması seçerken kaliteli ve profesyonel bir ajans seçmeye özen göstermelisiniz.

(devamını oku)
Mobil Cihaz Uygulamaları

Mobil Cihaz Uygulamaları

Akıllı telefon kullanım oranının artmasıyla birlikte mobil uygulama kullanım oranları da artış göstermekte. Girişimciler firmaları veya farklı fikirlerini hayata geçirmek için Mobil Cihaz Uygulamaları yaptırarak teknolojiye ayak uyduruyorlar. Mobil Cihaz Uygulamaları sayesinde bilgiye gittikçe daha kısa sürede ulaşabiliyoruz.

(devamını oku)
Mobil Uygulama Yapma

Mobil Uygulama Yapma

Mobil Uygulama Yapma sanıldığı kadar zor bir iş değil. Tabi ki herkes mobil uygulama yapamaz ancak biraz yazılımdan anlayan çoğu kişi basit uygulamalar hazırlayabilir. Mobil Uygulama Yapma için birçok platform mevcut.

(devamını oku)
Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Çoğunlukla bir uygulama olarak anılan mobil uygulama, bir akıllı telefon veya tablet bilgisayar gibi bir mobil cihazda çalıştırmak üzere tasarlanmış bir uygulama yazılımı türüdür. Mobil uygulamalar çoğunlukla kullanıcılara PC'lerde erişilenlere benzer hizmetler sunmak için kullanılır.  Uygulamalar genellikle sınırlı işlevli küçük, bağımsız yazılım birimleridir.

(devamını oku)
Mobil Uygulama Merkezi

Mobil Uygulama Merkezi

Akıllı telefonların hayatımın her anında yer almasıyla Mobil Uygulama Merkezi haline gelen app store ve Google play store dikkat çekmeye başladı.  Mobil Uygulama Merkezi haline gelen bu firmaların ne olduğunu ya da nasıl çalıştığını merak eden birçok insan var. Mobil Uygulama Merkezi haline gelen Google play store android işlemci kullanan telefonlar için hizmet vermektedir.

(devamını oku)
Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Mobil Uygulama Yapan Firmalar araştırırken öncelikle iyi bir uygulama hangi özelliklere sahip olmalı bunu bilmeniz gerekir. Mobil Uygulama Yapan Firmalar farklı ücretlerde ürünler sunmakta ancak her uygulama aynı kalitede olmamaktadır. Mobil uygulama sektöründe insanlar kaliteye öncelikli olarak önem vermekte.

(devamını oku)
Mobil Uygulama Dünyası

Mobil Uygulama Dünyası

Mobil Uygulama Dünyası teknoloji eğilimleri sürekli takip edilmeli. Eski bilgisayarlar gibi rafa kaldırılmak istemiyorsanız değişime açık olmalı ve yenilikleri takip etmek zorundasınız. Eğer küçük bir işletme sahibiyseniz yeni yılda yeni bir şey öğrenme değil aynı zamanda rakiplerinizi geride bırakmak için Mobil Uygulama Dünyası teknolojik gelişmeleri de takip etmelisiniz.

(devamını oku)
Mobil Uygulama Fikrim Var

Mobil Uygulama Fikrim Var

Mobil cihazların hayatımıza girmesiyle mobil uygulamalar da önem kazanmaya ve hayatımızın çoğu alanında yer almaya başladı. Mobil uygulamalardan kazanılan paralar duyulmaya başlanınca çoğu kişi Mobil Uygulama Fikrim Var demeye başladı. Mobil Uygulama Fikrim Var diyenlerin sayısı her geçen gün artıyor ancak bu fikirlerini hayata geçirenlerin sayısı nedense çok az.

(devamını oku)
Kişisel Antrenörler İçin Mobil Uygulama Geliştirme

Kişisel Antrenörler İçin Mobil Uygulama Geliştirme

Son yıllarda sağlıklı beslenmeye ve spora olan ilgi dikkat çekici şekilde artıyor. İnsanlar düzenli olarak spor salonlarına gidiyor. Peki tatile çıktıklarında veya bir sebepten ötürü salona gidemediklerinde, salonu bırakmak zorunda kaldıklarında egzersizleri ne olacak? Kişisel Antrenörler İçin Mobil Uygulama Geliştirme işte burada devreye giriyor.

(devamını oku)