Logo

Medanis Blog

Mobil Uygulama Fiyatları

Mobil Uygulama Fiyatları

Son günlerde mobil cihaz kullanımı bilgisayarı geçecek oranda artmakta. Mobil cihazların artmasıyla mobil uygulama kullanımı da yaygınlaşıyor. Bunu fark eden girişimciler Mobil Uygulama Fiyatları konusunda araştırma yaparak fikir edinmeye çalışıyor.

(devamını oku)
Mobil Uygulama Fiyat

Mobil Uygulama Fiyat

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de akıllı telefon kullanımı yaygınlaşmakta. Bununla birlikte gerek eğlence gerek iş amacıyla mobil uygulama kullanım oranları da artmakta.  Mobil Uygulama Fiyat araştırması yaptığınıza göre firmanız için ya da bir uygulama fikrinizi hayata geçirmek için araştırma yapıyorsunuz.

(devamını oku)
IOS Uygulama Fiyatları

IOS Uygulama Fiyatları

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla mobil uygulamalar da hayatımızda daha çok yer edinmeye başladı. Ülkemizde mobil uygulama kullanım oranları birçok ülkeyi geride bıraksa da üretimde ne yazık ki çok gerideyiz. Mobil uygulama yapma birçok girişimcinin dikkatini çekse de henüz tam anlamıyla mobil uygulama üretimine geçemedik.

(devamını oku)
İşletmenizin Neden Bir Mobil Uygulaması Olmalı?

İşletmenizin Neden Bir Mobil Uygulaması Olmalı?

Bilim ve teknolojideki gelişmeler akıllı telefonlar, tabletler, mobil uygulamalar aracılığıyla tüm dünyadaki işletmeleri de önemli ölçüde etkilemekte. Her geçen dakika mobil uygulamalar etkili bir pazarlama aracı olarak daha da popülerlik kazanıyor. Giyilebilir teknolojilerin de yaygınlaşmasıyla işletmelerin bir mobil uygulamasının olması kaçınılmaz bir ihtiyaç olacak.

(devamını oku)