Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

Mobil SEO Zorunluluktur

Mobil SEO Zorunluluktur

Hepimiz biliyoruz ki, mobil trafiğin önemi giderek artmaktadır. Eskiden mobil kullanım oranı çok düşüktü ancak 2017'de mobil cihazlardan internete girenlerin sayısı masaüstü bilgisayarlardan girenlerin sayısını çoktan geçti. Şimdilik aradaki fark çok olmasa da bir süre sonra mobil kullanım oranı açık ara öne geçecek gibi duruyor.

(devamını oku)
Web Sitesi Mi Mobil Uygulama Mı?

Web Sitesi Mi Mobil Uygulama Mı?

Bir işletme sahibiyseniz dijital dünyanın her avantajından yararlanmaya çalışmanız, her türlü platformda bulunmaya çalışmanız çok doğal. Peki bir web sitesi günümüzde yeterli mi? Web sitesi olan işletmelerin ayrıca bir mobil uygulama yaptırması şart mı? Web Sitesi Mi Mobil Uygulama Mı? Yaptığınız işe göre sadece bir mobil uygula işinizi görür mü? İncelemek için bir web sitesi çok fazla içerik ve bilgi sunmak için etkili bir platformdur, ancak bir uygulama daha ilgi çekici ve eylem odaklıdır. Her ikisi de ne yapmak istediğinize bağlı olarak güçlü ve etkili araçlardır.

(devamını oku)
iPhone X, Mobil Site Tasarımını Nasıl Değiştirebilir?

iPhone X, Mobil Site Tasarımını Nasıl Değiştirebilir?

iPhone X, Apple'ın piyasaya sürülen en yeni modeli ve web sitesi tasarımcılarının mobil siteleri optimize etme biçimini değiştirebilecek özelliklere sahip.  1125 x 2436 piksel çözünürlüklü ekrana ve yüz tanıma için ekranın üst kısmında bir çentik var. Peki iPhone X, Mobil Site Tasarımını Nasıl Değiştirebilir? Şimdilik iPhone X kullanıcı sayısı az olsa da iPhone X zamanla bu özelliklere sahip yeni cihazların çıkacağının işareti olabilir.

(devamını oku)
Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları

Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları

Mobil Uyumlu Web Sitesi Fiyatları için bağlantıya tıklayabilirsiniz.   Web sitesi fiyatları web sitenizde bulunmasını istediğiniz veya sektörünüze göre gerçekten gerekli olan ve bulunması gereken özelliklere göre farklılık gösterecektir. Yani hiçbir firma mobil uyumlu web site fiyatı şu kadar diye kesin bir fiyat veremez.

(devamını oku)