Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

Doktor Yazılımları

Doktor Yazılımları

Binlerce uygulamanın yazılımlarını, verilerini ve güvenliğini buluta taşıması şaşılacak bir şey değil. Anketlere göre, sağlık kuruluşlarının %86'sı zaten bulut hizmetlerini kullandığını ve %67'sinde hizmet olarak yazılımsal (SaaS) uygulamaları kullandıklarını söylüyor. Peki neden siz Doktor Yazılımları kullanarak daha verimli ve düzenli çalışmayasınız? Rapor, Doktor Yazılımları bulut teknolojisinin medikal sektördeki en yaygın üç kullanım şekli olduğunu göstermektedir: Klinik uygulamaların ve verilerin barındırılması Sağlık bilgi alışverişi Yedekleme ve veri kurtarma Doktor Yazılımları bulutta uygulama yönetiminden faturalama, e-reçete yazımı ve EHR'ye kadar birçok farklı uygulama vardır.

(devamını oku)
Hastane Yazılımı

Hastane Yazılımı

Bulut bilişimi işletmeler için birçok yararı var ancak aynı zamanda tıp endüstrisinde ilerleme kaydederek sağlık profesyonelleri için de hayati bir araç haline geliyor.  Peki, Hastane Yazılımı avantajları nelerdir? Daha iyi işbirliği Bulutu alanda mükemmel bir arkadaş haline getiren işbirliği,  sağlık sektörü için yaşamsal önem taşır. Uzmanların verileri uzaktan depolamasına ve bunlara uzaktan erişmelerine izin vererek, dünya genelindeki sağlık profesyonelleri derhal hasta verilerine erişebilir ve gecikmeden gerekli bakımları uygulayabilir.

(devamını oku)
Hastane Yazılım Programları

Hastane Yazılım Programları

Doktor uygulamaları Hastane Yazılım Programları dönüşüm stratejisini planladıkça, sayısız seçeneğin çok fazla olduğu fark ediliyor. Ancak özellikle küçük veya orta ölçekli hastaneler, poliklinikler veya özel muayeneler yüksek fiyat endişesiyle Hastane Yazılım Programları kullanmaktan uzak durabiliyor. Bununla birlikte, geçişin göründüğü kadar karmaşık, pahalı ve acılı olması gerekmiyor.

(devamını oku)