Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

Mobil Siteniz Google İle Uyumlu Mu?

Mobil Siteniz Google İle Uyumlu Mu?

Mobil Siteniz Google İle Uyumlu Mu? Peki bu soru neden önemli?  Nisan 2015 itibarıyla Google, mobil cihazlara uyumlu olup olmamasına bakarak web sitesi sıralamalarını artırmaktadır. Bu algoritma değişikliği, dünya genelindeki mobil aramaları büyük ölçüde etkiliyor ve bu değişikliklerle Google, kullanıcılara üstün arama sonuçları vaat ediyor. Kullanıcılar oturum açmışken dizine eklenmiş bir uygulamaya sahip olursa, o uygulamadaki bilgiler gelecekteki arama sonuçlarında bir sıralama faktörü olarak uygulanır.

(devamını oku)
Web Sitenizin Trafiğini Arttırmak İçin İpuçları

Web Sitenizin Trafiğini Arttırmak İçin İpuçları

Web sitenizin trafiğini arttırmak için çeşitli sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Google+ çok etkin kullanılmadığı halde etkileşime geçen kişi sayısı 500 milyonun üzerine çıktı.  Web Sitenizin Trafiğini Arttırmak İçin İpuçları ile Google+ gibi sosyal medya araçlarını etkili bir şekilde kullanarak web sitenize yeni ziyaretçiler ve dolayısıyla müşteriler çekebilirsiniz.

(devamını oku)
Kurumsal SEO Danışmanı

Kurumsal SEO Danışmanı

Kurumsal SEO Danışmanı Şirketi veya hizmetleri ararken, şirket markanızı, hedeflerinizi anlayan ve yaratıcı bireylerden oluşan bir ekip oluşturan bir şirket aramalısınız.    Kurumsal SEO Danışmanı Markalaşma! Markalaşma! Markalaşma! SEO bulunmanın en iyi yoludur, ancak SEO kavramlarını anlayan ve web tasarımınızdan kullanan bir şirket ne dersiniz? Kurumsal SEO Danışmanı, çekirdek verileri web sitenizin mevcut performansından alır ve verileri reklam öğesiyle eşleştirir.  Bu, Kurumsal SEO Danışmanı hizmetleri için tek elden bir mağazayla çalışmanızı sağlar .

(devamını oku)