Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

Emlak Site Kur

Emlak Site Kur

Emlak Site Kur çalışması yaparak oturduğunuz yerden birçok müşteriye ulaşabilirsiniz.  Ancak emlak web sitesi çalışmanızın başarıya ulaşabilmesi için web sitenizin müşteriler tarafından bulunabilir olması gerekir. Medanis Bilişim AŞ olarak yaptığımız web sitelerinde öncelikle SEO uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.

(devamını oku)
Emlak Sitesi Kurma

Emlak Sitesi Kurma

Web siteniz güçlü bir pazarlama aracıdır. Bakımı iyi yapılmış bir Emlak Sitesi Kurma çalışması, sektörünüzde rekabet avantajı kazanmanıza ve iş imajınızı geliştirmenize yardımcı olabilir. Web sitenizi geliştirmeniz, daha fazla potansiyel müşteri kazanmanıza, satışlarınızı artırmanıza, profesyonel "markanızı" geliştirmenize ve müşteri hizmetinizi iyileştirmenize yardımcı olmak gibi pek çok avantaj sunar.

(devamını oku)
Emlak Sitesi Kur

Emlak Sitesi Kur

Bir Emlak Sitesi Kur çalışmasının faydaları, çoğunuzun zaten bildiği gibi çok fazla sayıdadır. Bununla birlikte, çoğu kişi web sitesi sahibi olmanın avantajlarını bilse de özellikle küçük ve orta ölçekteki emlakçıların çoğunun hala kendine özel bir web sitesi bulunmamakta.  Emlak Sitesi Kur çalışmasına ihtiyaç duyduklarını biliyorlar ama bir türlü bir web sitesi sahibi olmak için harekete geçmiyorlar.

(devamını oku)