Logo

Medanis Blog

Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin

Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin

Google AdWords reklamcılığı birçok değişken içerdiği için karmaşık bir dünyadır. Tıklama başına maliyet, rekabet seçenekleri, anahtar kelime seçimi, açılış sayfası optimizasyonu gibi faktörleri anlama ve ölçme en başta söylemek gerekirse, başından itibaren kafa karıştırıcı olabilir! Emlakla ilgili bazı kelimeler yüksek rekabet oranına sahipse daha maliyetli olabilir veya negatif kelimeleri seçmediğiniz zaman boş yere para ödeyebilirsiniz. Sadece birkaç küçük düzeltme ile Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin ve daha az maliyetle daha fazla kişiye ulaşın.

(devamını oku)
Neden Emlak Google AdWords Uzmanıyla Çalışmalısınız?

Neden Emlak Google AdWords Uzmanıyla Çalışmalısınız?

Her web sitesinin ana hedeflerinden biri, arama motorlarının organik sıralamalarında olabildiğince ilk sıralarda olmaktır. Etkili SEO çalışması çok fazla emek ve zaman aldığından, bir siteye trafik çekmek için en iyi yöntem Google AdWords reklam çalışması yapmaktır. Peki Neden Emlak Google AdWords Uzmanıyla Çalışmalısınız? Kendiniz yapsanız olmaz mı? Neden Emlak Google AdWords Uzmanıyla Çalışmalısınız? Ana arama motoru pazarlama platformlarının çoğu, örneğin Google AdWords gibi, büyük miktarda hedeflenmiş kısa vadeli trafik sağlayabilir.

(devamını oku)
Emlak Pazarlama için Google AdWords Nasıl Kullanılır?

Emlak Pazarlama için Google AdWords Nasıl Kullanılır?

Google AdWords'te reklam vermek basit gibi görünse de bu işin eğitimini almadıysanız gerçekten başarılı bir reklamı yakalayana kadar birçok deneme yanılma yöntemi denemeniz gerekecektir. Her bir yöntemse size para kaybettirecek ve birçok müşterinin kaçmasına neden olacaktır.  Emlak Pazarlama için Google AdWords Nasıl Kullanılır? yazımız size bazı ipuçları verebilir ve çok para kaybetmeden önce AdWords ile ilgili önemli ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

(devamını oku)
Emlak İçin AdWords Hesabı Nasıl Açılır?

Emlak İçin AdWords Hesabı Nasıl Açılır?

PPC yani tıklama başına maliyet pazarlaması için bir Google AdWords hesabı kurmak aslında oldukça kolaydır.  Bağlantı sizi başlamanız gereken yere götürecek ve reklam yerleştirip tıklama gerçekleşene kadar size hiçbir maliyeti olmayacak. Birçok emlakçı tıklama başına maliyet gerektiren reklamlara hala sıcak bakmıyor.

(devamını oku)