Logo

Medanis Blog

Emlakçılar İçin Facebook İpuçları

Emlakçılar İçin Facebook İpuçları

2018 de 2017'de olduğu gibi Facebook İlanları, emlakçılar için müşteri üreten önde gelen kaynaklardan biri olacaktır.  Emlakçılar İçin Facebook İpuçları yazımız ile 2018 gelmeden yeni bir Facebook stratejisi oluşturabilirsiniz. Neden üç ana neden var? Dikkat: Herkes sektörden, her yaştan kişi Facebook'ta bulunuyor.

(devamını oku)
Emlak Sektöründe 2017 Sosyal Medya Eğilimleri

Emlak Sektöründe 2017 Sosyal Medya Eğilimleri

2017 yılının ortalarındayız bu nedenle tahmin edilen sosyal medya trendlerinin neler olduğunu, emlak sektörünün hangi sosyal medya eğilimlerinden nasıl yararlanması gerektiğini değerlendirmeye karar verdik.  Emlak Sektöründe 2017 Sosyal Medya Eğilimleri size sosyal medya hesaplarınızı yönetirken takipçileriniz ne istediğine dair ilham kaynağı olacak. Müşteriler artık sıradan sosyal medya paylaşımları istemiyor.

(devamını oku)
Emlakçılar Facebook'ta Neler Paylaşmalı?

Emlakçılar Facebook'ta Neler Paylaşmalı?

Sosyal medyada yapmanız ve yapmamanız gereken kurallar her geçen gün değişiyor gibi görünüyor.  Facebook'un reklam analiz araçları değiştiğinde veya Google metrikleri değişir değişmez, 6 ay önce doğru bildiğimiz şeyler değişir.  Peki gayrimenkul Facebook sayfanızda hangi tür ilanları paylaşmalısınız? Emlakçılar Facebook'ta Neler Paylaşmalı? Bu soruyu, Facebook'ta paylaşmanız gereken emlak yazıları için bu 5 ipucu ile sizin için cevaplayabiliriz.

(devamını oku)