Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

Emlak Pazarlama için Google AdWords Nasıl Kullanılır?

Emlak Pazarlama için Google AdWords Nasıl Kullanılır?

Google AdWords'te reklam vermek basit gibi görünse de bu işin eğitimini almadıysanız gerçekten başarılı bir reklamı yakalayana kadar birçok deneme yanılma yöntemi denemeniz gerekecektir. Her bir yöntemse size para kaybettirecek ve birçok müşterinin kaçmasına neden olacaktır.  Emlak Pazarlama için Google AdWords Nasıl Kullanılır? yazımız size bazı ipuçları verebilir ve çok para kaybetmeden önce AdWords ile ilgili önemli ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

(devamını oku)
Emlak İçin Anahtar Kelimeler Bulma

Emlak İçin Anahtar Kelimeler Bulma

Herhangi bir arama pazarlama stratejisinin yapı taşları, hedeflediğiniz anahtar kelimelerdir. Emlak İçin Anahtar Kelimeler Bulma, web sitenizin alan adı seçimi, SEO içerik sayfaları ve sponsorlu arama motoru reklamlarının önemli kısımlarıdır. Şirketinizi ve onun çevrimiçi markasını otorite olarak oluşturmak istediğiniz kelimeleri seçmek önemli bir karardır.

(devamını oku)
Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin

Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin

Google AdWords reklamcılığı birçok değişken içerdiği için karmaşık bir dünyadır. Tıklama başına maliyet, rekabet seçenekleri, anahtar kelime seçimi, açılış sayfası optimizasyonu gibi faktörleri anlama ve ölçme en başta söylemek gerekirse, başından itibaren kafa karıştırıcı olabilir! Emlakla ilgili bazı kelimeler yüksek rekabet oranına sahipse daha maliyetli olabilir veya negatif kelimeleri seçmediğiniz zaman boş yere para ödeyebilirsiniz. Sadece birkaç küçük düzeltme ile Emlak Google AdWords Kampanyalarını Geliştirin ve daha az maliyetle daha fazla kişiye ulaşın.

(devamını oku)