Logo

Medanis Blog

Pazaryeri Hepsiburada

Pazaryeri Hepsiburada

Pazaryeri Hepsiburada Gittigidiyor Sanalpazar N11 son zamanların ilgi çeken e-ticaret yöntemi olan C2C yani tüketiciden tüketiciye satış yapılan ticaret yöntemini benimsediler.  Pazaryeri Hepsiburada gibi projelerde web sitesine üye olan kişiler ürünlerini satabilmekte, evlerini kiraya verebilmekte, arabalarını satabilmektedir. Pazaryeri Hepsiburada için de yeni bir e-ticaret yöntemi oldu.

(devamını oku)
C2C Yazılım

C2C Yazılım

Tüketiciden tüketiciye alışveriş anlamına gelen C2C Yazılım yeni e-ticaret terimlerden birisi. Sizin yapmanız gereken bir platform alışveriş sitesi kurmak. İlk etapta insanlara tanıtmak.

(devamını oku)
E-ticaret Yazılımı

E-ticaret Yazılımı

E-ticaret Yazılımı insanların web siteleri üzerinden bir hizmet satmasına olanak sağlayan bir programdır.  E-ticaret Yazılımı sayesinde web sitenize ürün ekleyebilir, müşterileriniz üye kaydı oluşturabilir, alışveriş sepetine ürün ekleyerek ödemesini yapabilir. Şu anda İnternet'te alışveriş yapabildiğiniz her site E-ticaret Yazılımı e-ticaret sitesidir.

(devamını oku)
En İyi E-ticaret Sitesi Yazılımı

En İyi E-ticaret Sitesi Yazılımı

Yeni bir işe başlarken heyecan, endişe, sabırsızlık gibi duyguları yaşamanız çok doğal. Yeni kurulacak e-ticaret sitenize bir isim bulmak, sunucu seçimi ve e-ticaret sitenizin tasarımının nasıl olacağı gibi konular sizi zorlayabilir.  En İyi E-ticaret Sitesi Yazılımı ile Medanis Bilişim AŞ tüm rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayacak tasarım ve site özellikleriyle tüm endişelerinizi geride bırakabilir.

(devamını oku)