Logo

Medanis Blog

E-ticaret Sitesi

E-ticaret Sitesi

Her geçen yıl biraz daha yaygınlaşan E-ticaret Sitesi çeşitleri müşterilere zengin çeşit arasından seçme ve uygun fiyatlı ürün bulma avantajları sağlarken firmalara da geniş coğrafyadaki müşteri potansiyeline ulaşma imkanı veriyor.   E-ticaret Sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz siteniz hakkında bazı kararlar vermeniz gerekli. Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir.

(devamını oku)
E-Ticaret Siteleri

E-Ticaret Siteleri

E-Ticaret Siteleri özellikle kobiler için çok uygun bir ticaret şeklidir. E-ticarette sattığınızın ne olduğunun hiç önemi yok, İnternet'te yoksanız, dünyada yoksunuz demektir.  E-Ticaret Siteleri sayesinde ürün çeşitlerinin artmasını sağlamıştır.

(devamını oku)
Başarılı Bir E-ticaret Sitesinde Olması Gerekenler

Başarılı Bir E-ticaret Sitesinde Olması Gerekenler

E-ticaret sitelerinin müşterileri etkilemek için kusursuz bir tasarım, kullanıcı arabirimi ve kullanıcı deneyimi içermesi gerekir.  Web siteniz gayet net görünüyor ve sezgiselse, kullanıcıların web sitenizde vakit geçirmesi ve sonunda ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın alma olasılığı daha yüksektir.   Başarılı Bir E-ticaret Sitesinde Olması Gerekenler ile 2018 yılına hazır bir e-ticaret sitesiyle girebilirsiniz.

(devamını oku)