Logo

Medanis Blog

İşe Dönüşen Ürün Sayfası İçeriği Nasıl Hazırlanır?

İşe Dönüşen Ürün Sayfası İçeriği Nasıl Hazırlanır?

Etkili bir e-ticaret ürün sayfası, kitlenin dikkatini çeker ve onları ödeyen müşterilere dönüştürmeye zorlar. Web sitenize istediğiniz kadar içerik veya ürün açıklamsı ekleyin, insanlar bundan etkilenerek sizinle iş yapmadığı sürece bu yaptığınız çalışmanın hiçbir faydası olmayacaktır. Peki, İşe Dönüşen Ürün Sayfası İçeriği Nasıl Hazırlanır? E-ticaret şirketlerinin çoğu, bir ürün sayfasının, her ürün için ayrıntılı açıklamalar içeren yüksek çözünürlüklü resimlerle ilgili olduğuna inanıyor.

(devamını oku)
E-ticaret SEO

E-ticaret SEO

Tüm web siteleri, hedeflenen arama motoru trafiği için çalışmalıdır ve bu, e-ticaret sitelerine daha da fazla uygulanmaktadır.  İşletmeniz yeni kurulmuş veya köklü bir işletme olsun, SEO, e-ticaret sitenizin trafiğini, dönüşümlerini ve maddi başarısını iyileştirmek için bir ön şarttır. Ticaretinizin karlı olması için, insanların mal / hizmetlerinizde para harcamak isteyeceksiniz.

(devamını oku)
E-ticaret SEO Hizmeti

E-ticaret SEO Hizmeti

Bir web sitesi, arama motoru tarafından taranarak hemen dizine alınır.   Süreç basittir, botlar, (genelde tarayıcılar ve örümcekler olarak anılır) tüm web'i bir sayfadan diğerine sıçrayarak tarar. Verilerin dizinini derleyen bir veritabanında saklanan bilgileri toplarlar.

(devamını oku)