Logo

Medanis Blog

E-ticaret Pazarlama

E-ticaret Pazarlama

E-ticaret Pazarlama tekniklerini uygulayarak web sitenize daha fazla trafik sağlayabilir ve müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.  E-ticaret Pazarlama için web sitenize ilk dönemlere çeşitli ürünler ve ürün açıklamaları gireceğiniz için Google web sitenizi üst sıralara çıkaracaktır. Zamanla web sitenize girdiğiniz ürün miktarı ve çeşitliliği azalacak ve durma noktasına gelecek.

(devamını oku)
E-ticarette Daha Fazla Ürün Satma Teknikleri

E-ticarette Daha Fazla Ürün Satma Teknikleri

E-ticaret siteniz varsa bazen müşterilerinizin gerçek insanlardan oluştuğunu unutabilirsiniz. Klasik pazarlamada hangi yöntemler kullanılıyorsa e-ticarette de bilişsel önyargılar, ikna teknikleri, psikolojik teoriler kullanılmalıdır.  E-ticarette Daha Fazla Ürün Satma Teknikleri ile artık e-ticaret sitenize gelen insanların daha fazlasını ürünlerinizi almak için ikna edebileceksiniz.

(devamını oku)
Garip Ürünlerle E-ticaret Sitenize Müşteri Çekin

Garip Ürünlerle E-ticaret Sitenize Müşteri Çekin

Şu bir gerçek ki siz hangi pazarlama araçlarını kullanıyorsanız rakipleriniz de onları kullanıyor.  Çoğu e-ticaret işletmesi, trafik almak için aynı kanallara güveniyor, neredeyse herkes onları aynı şekilde kullanmaya çalışıyor. Bu, yalnızca belirli bir kanalda üstün olanların egemen olacağı anlamına gelir ve bu pazarın sadece %10-20'si.

(devamını oku)