Logo

Medanis Blog

C2C E-ticaret Yazılımı

C2C E-ticaret Yazılımı

C2C E-ticaret Yazılımı tüketiciden tüketiciye satış imkanı sağlayan e-ticaret yöntemidir. E-ticaret markaların ürünlerini web sitesi üzerinden satmaktan ibaret olmaktan çıktı. Artık küçük firmalar, ticaretle uğraşmayan insanlar da ürünlerini C2C E-ticaret Yazılımı sayesinde satabiliyorlar.

(devamını oku)
C2C Ne Demek

C2C Ne Demek

C2C Ne Demek , consumer to consumer yani tüketiciden tüketiciye satış yapma imkanı sunan C2C yeni bir e-ticaret terimidir. Google arama motoruna girerek C2C Ne Demek yazdığınızda karşınıza birçok yazı çıkacak. Ben sizler için C2C Ne Demek sorunu daha anlaşılır bir dille yanıtlamak istiyorum.

(devamını oku)
C2C E-ticaret Paketleri

C2C E-ticaret Paketleri

C2C E-ticaret Paketleri e-ticarete atılmanız için iyi bir başlangıç olabilir.  C2C E-ticaret Paketleri sayesinde tüketiciden tüketiciye ticaret modelini uygulayabilirsiniz.  Gittigidiyor, sahibinden, sanalpazar gibi web siteleri C2C sistemini kullanmaktalar.

(devamını oku)
C2C Siteleri

C2C Siteleri

Consumer to consumer C2C  Siteleri yani tüketiciden tüketiciye anlamına gelen yeni bir e-ticaret modelidir.   C2C Siteleri 'nden önce B2C daha yaygındı. Yani üreticiden tüketiciye satış modeli.

(devamını oku)
N11 Gibi Site

N11 Gibi Site

N11 Gibi Site çalışmalarında C2C e-ticaret yöntemleri uygulanır.  N11 Gibi Site isteyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Tüketiciden tüketiciye alışverişi teşvik eden e-ticaret yönteminde sıfır risk ön planda tutulmaktadır.

(devamını oku)