Logo

Medanis Blog

C2C Marketplace Script

C2C Marketplace Script

C2C Marketplace Script müşteriden müşteriye satış imkanı sunan bir e-ticaret modelidir. Ebay tarafından 1995 senesinde ilk kez uygulanan e-ticaret yöntemi ülkemizde de Ebay destekli olarak 2000 yılında gittigidiyor tarafından uygulanmıştır.  C2C Marketplace Script yöntemi yaklaşık 20 yıldır kullanılsa da internetin ve bilgisayarların her eve girmesiyle 2-3 yıldır daha yaygın kullanılmaya başlandı.

(devamını oku)
C2C Jobs

C2C Jobs

C2C Jobs müşteriden müşteriye satış imkanı sunan yeni e-ticaret yöntemidir. Aslında Ebay tarafından Amerika’da ilk olarak uygulanmış ve 1995’den beri hizmet vermektedir. 21 yıldır C2C Jobs sistemi uygulanmasına rağmen ülkemizde de gittigidiyor’un geçmiş yıllardan çalışmalarına devam ettiği düşünülürse pek de yeni bir sistem değil.

(devamını oku)
C2C İnternet Slang

C2C İnternet Slang

C2C İnternet Slang müşteriden müşteriye satış imkanı tanıyan bir sistemdir. İlk olarak Amerika’da Ebay tarafından kullanılan sistem ülkemizde de gittigidiyor tarafından kullanılmıştır. Bu sistem sayesinde hem web site sahibi hem de satıcı kazanacaktır.

(devamını oku)
C2C İn E Commerce

C2C İn E Commerce

C2C İn E Commerce sistemi müşteriden müşteriye direkt satış imkanı sunan bir e-ticaret modelidir. Bu sistem ilk olarak Ebay tarafından Amerika’da kullanılmıştır. Ebay bu konuda ülkemizde de yatırım yapmış ve gittigidiyor web sitesinin kurulmasında öncülük etmiştir.

(devamını oku)
C2C Full Site

C2C Full Site

C2C Full Site müşteriden müşteriye satış imkanı sunun yeni bir e-ticaret metodudur. C2C Full Site mantığını örnekle şöyle açıklayabiliriz. Siz bir alışveriş merkezi açıyorsunuz insanlar gelip sizin alışveriş merkezinizde mağazalar açarak istedikleri ürünleri satabiliyorlar.

(devamını oku)
C2C Forum

C2C Forum

C2C Forum siteleri müşteriden müşteriye satış imkanı sunan bir e-ticaret modelidir. Ebay tarafından Amerika’da başlatılan sistem ülkemize gittigidiyor sitesi ile giriş yapmıştır. Ebay sitesinde yani C2C Forum sisteminde mantık şu şekilde işlemektedir.

(devamını oku)
C2C E-Commerce

C2C E-Commerce

C2C E-Commerce Ebay tarafından Amerika'da kullanılmaya başlanan bir e-ticaret yöntemidir. Ülkemizde de gittigidiyor sitesi tarafından ilk olarak kullanılmıştır.  C2C E-Commerce sisteminde tüketiciden tüketiciye ürün satışı yapılır.

(devamını oku)
C2C E ticaret

C2C E ticaret

C2C E ticaret Ebay'ın Amerika'da başlattığı bir e-ticaret modelidir. Ülkemizde de gittigidiyor tarafından uygulamaya konulmuştur.  C2C E ticaret sistemi müşteriden müşteriye satış imkanı sunar.

(devamını oku)
C2C E-ticaret nedir

C2C E-ticaret nedir

C2C E-ticaret nedir sorusu son günlerde birçok kişinin aklını kurcalıyor.  C2C E-ticaret nedir sorusunu en kısa şekilde cevaplamak gerekirse tüketiciden tüketiciye ürün alışverişini sağlayan bir e-ticaret yöntemi diyebiliriz. Amerika'da Ebay şirketi tarafından başlatılan bu sistem ülkemizde de gittigidiyor web sitesiyle duyurulmuştur.

(devamını oku)
C2C E-ticaret Yazılımı

C2C E-ticaret Yazılımı

C2C E-ticaret Yazılımı tüketiciden tüketiciye satış imkanı sağlayan e-ticaret yöntemidir. E-ticaret markaların ürünlerini web sitesi üzerinden satmaktan ibaret olmaktan çıktı. Artık küçük firmalar, ticaretle uğraşmayan insanlar da ürünlerini C2C E-ticaret Yazılımı sayesinde satabiliyorlar.

(devamını oku)
C2C Customer Services

C2C Customer Services

C2C Customer Services müşteriden müşteriye satış imkanı sağlayan Ebay'ın Amerika'da uygulamaya koyduğu bir e-ticaret sistemidir. Müşteriler arasında temas kurulmasını sağlayan sistemler artık daha çok gündeme gelmeye başladı.  C2C Customer Services hakkında bazı noktalara değinmek istiyorum: Sıfır Risk Yönetimi: C2C Customer Services sisteminde sıfır risk her zaman ön planda tutulmalıdır.

(devamını oku)
C2C Script

C2C Script

C2C Script web sitenizde müşterilerin veya firmaların ürünlerini satabildiği bir platform özelliği verir. C2C Script Ebay tarafından Amerika’da kullanılmaya başlanan bir e-ticaret modelidir. Bizim ülkemize de Ebay desteğiyle gittigidiyor.

(devamını oku)
C2C Ne Demek

C2C Ne Demek

C2C Ne Demek , consumer to consumer yani tüketiciden tüketiciye satış yapma imkanı sunan C2C yeni bir e-ticaret terimidir. Google arama motoruna girerek C2C Ne Demek yazdığınızda karşınıza birçok yazı çıkacak. Ben sizler için C2C Ne Demek sorunu daha anlaşılır bir dille yanıtlamak istiyorum.

(devamını oku)
C2C E-ticaret Paketleri

C2C E-ticaret Paketleri

C2C E-ticaret Paketleri e-ticarete atılmanız için iyi bir başlangıç olabilir.  C2C E-ticaret Paketleri sayesinde tüketiciden tüketiciye ticaret modelini uygulayabilirsiniz.  Gittigidiyor, sahibinden, sanalpazar gibi web siteleri C2C sistemini kullanmaktalar.

(devamını oku)
C2C E Commerce

C2C E Commerce

C2C E Commerce tüketiciden tüketiciye alışveriş imkânı sunan bir e-ticaret sistemidir. C2C E Commerce Ebay tarafından Amerika’da başlatılan ülkemizde de yine Ebay tarafından desteklenen gittigidiyor tarafından yürütülen bir e-ticaret modelidir. C2C E Commerce sisteminde insanlar ikinci el ürünleri, kendi el emeklerini satabilir veya firmalar sanal mağaza gibi kullanarak ürünlerini direkt satabilirler.

(devamını oku)
N11 Gibi Site

N11 Gibi Site

N11 Gibi Site çalışmalarında C2C e-ticaret yöntemleri uygulanır.  N11 Gibi Site isteyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Tüketiciden tüketiciye alışverişi teşvik eden e-ticaret yönteminde sıfır risk ön planda tutulmaktadır.

(devamını oku)
C2C E-Ticaret Sitesi

C2C E-Ticaret Sitesi

Elektronik ticaret veya C2C E-Ticaret Sitesi, ticareti ve ticaret yapma şeklini yeniden tanımlamayı mümkün kılmıştır. İş sürecindeki ilk büyük değişiklik, ilkel ticaretten geleneksel ticarete geçen madalyonun görünümünden kaynaklanmıştır. Yüzyıllar sonra, daha ucuz ulaşım ile, küresel ticaretin geleneksel modeli vardı .

(devamını oku)