Logo Web Tasar覺m

Medanis Blog

Avukatlık Yazılımları

Avukatlık Yazılımları

Avukatlık Yazılımları, avukatların verimliliği artırarak ve iletişimi kolaylaştırarak müşteri hizmetlerini geliştirmelerine izin verdiği için hukuk firmaları için inanılmaz değerli araçlardır. Yerleşik istemci portalları bulunan hukuk uygulama yönetimi yazılımı, istemci iletişimini basitleştirir ve müşterilerinize durumlarıyla ilgili bilgilere anında güvenli bir şekilde erişmesini sağlar. Avukatlık Yazılımları birkaç faydası Müşteri iletişimi.

(devamını oku)
Avukatlık Yazılım

Avukatlık Yazılım

Hukuk firmaları, Avukatlık Yazılım konusunda işletmelerinin diğer birçok yönünü etkileyen önemli bir tercih yapar: Kendi BT altyapısını ve evdeki verileri yerinde kurmak veya Tüm uygulamalarını ve verilerini barındırmak için bulut tabanlı bir çözüm kullanmak. İşte bir hukuk firmasının bulut Avukatlık Yazılım ile yararlanacağı avantajlar: Güvenliği arttırın: Avukatlık Yazılım çözümü, yedek kurumsal sınıf güvenlik duvarları tarafından korunan dört internet sağlayıcı ve çift faktörlü kimlik doğrulama yapabilen bir saldırı tespit / önleme sistemi içerir. Bu güvenlik seviyesi, yerinde bir BT ortamında çoğaltılması imkansız olmasa da zordur.

(devamını oku)
Avukatlık Bürosu Yazılımları

Avukatlık Bürosu Yazılımları

Hukuk uygulama yönetimi çözümleri, hukuk firmalarının müşterinizi ve konu bilgilerinizi tek bir merkezi yerde organize etme, depolama ve takip etme sürecini otomatikleştirip hızlandırmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.  Avukatlık Bürosu Yazılımları ile hangi avantajlara sahip olursunuz? Bulut uygulama yönetimi araçları firmanızın faturalandırma zamanı azaltmasına yardımcı olarak firmanızın daha karlı olmasını sağlar. Hukuk bürolarının çoğu zamanlarının büyük bölümünü faturalandırma gibi evrak işleriyle geçiriyor.

(devamını oku)