Logo

Belediye Yazılımları


paylaş
Belediye Yazılımları

Belediyeler artık birçok devlet kurumu gibi web tabanlı, bulut yazılımlara geçiyor. Belediye Yazılımları kullanarak halka daha rahat hizmet götürebilir ve personelinizin üzerinden birçok işi alarak onların farklı alanlarda çalışmalarını sağlayabilirisiniz.

   

Belediye yöneticilerinin göz önüne alması gereken birkaç şey var.
  • Kuruluşunuz maliyetlerden tasarruf sağlayabilir mi, yoksa Belediye Yazılımları bulut çözümüyle daha verimli hale gelecek mi?
  • Kuruluşunuzun daha yenilikçi olmasını sağlayacak mı? Kuruluşunuzun sonuçlarını iyileştirecek mi?
  • Kısacası, kuruluşunuz buluta taşınmanın avantajlarından faydalanabilir mi?

Faydaları
Belediye Yazılımları yerel yönetime birçok avantaj sunuyor. En popüler ve geçerli olanlardan bazıları şunlardır:

1. Bulut, esnek olmanızı sağlar.

Bulut bilişiminin en büyük çizerlerinden biri, ihtiyacınız olduğunda kapasite ve farklı özellikler eklemenizdir. Ne anlama geliyor? Bir şehir belediyesi veya halka açık bir kütüphane yeni bir hizmete sahipse, yeni hizmet sunmaya yardımcı olması için bulut hizmetlerine kolayca kaydolabilir. Yeni hizmet çok daha fazla bilinir ve giderek daha fazla insan bunu kullanmaktadır, personel, ihtiyaç duyduğu bilgi işlem kaynaklarını kolayca ekleyebildikleri için sınırlı kaynaklardan endişelenmenize gerek yoktur. Bu, yeni servisi serbest bırakabilmeleri için yeni sunucular ve daha fazla donanım satın alması gerekmediği anlamına geliyor.

2. Belediye Yazılımları ile buluta geçmek size en güncel teknolojileri kullanmanızı sağlar ve sizi yeni teknolojilerden yararlanabileceğiniz bir konuma getirir.

Çalışanlar için özel bir yazılım personeline sahip olmadığınızda bile yapabilirsiniz. Bulut sağlayıcısı, yazılım güncellemeleri, sistem yükseltmeleri, donanım ve diğer şeyler ile ilgilenecek ve bu sayede operasyonlarınıza ve daha acil görevlere odaklanacaksınız. Bu, çalışanlarınızı halka hizmet vermeye odaklanmak için özgür bırakır.

3. Bulut diğer modern teknolojilerden faydalanmanızı sağlar.

Bu yararlar, kütüphane yönetim sisteminin genellikle eski ve arkaik olduğu halka açık kütüphanelerde çok gereklidir; böylelikle yeni teknolojilerin avantajlarından yararlanmasını bekleyemezsiniz. Bulut ile, mevcut sistemlerinizi kolayca entegre edebilirsiniz, böylece fiziksel kayıtlarınızı, dijital sürümlerinizi ve lisanslı koleksiyonunuzu bir araya getirebilirsiniz. En yeni teknolojilere dayanan yeni hizmetleri ortaya çıkarmak için Belediye Yazılımları yararlanabilirsiniz. Bir müşteriye kitabının geciktiğini hatırlatmak için SMS gönderme gibi hizmetleri bulabilirsiniz. Veya zaten tanıdık olan web ortamlarında arama yapacağından, bir araştırmacı işini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca diğer kütüphanelerle kolayca bağlanabilirsiniz.

4. Bulut Belediye Yazılımları, sistemlerinizi düzene sokmanızı ve basitleştirmenizi sağlar.

Halk kütüphanesi örneğinde olduğu gibi, tüm sistemleriniz her yerde dağıtılmak yerine bir yerde olacaktır. Bu, kütüphanecileri, çeşitli ve artan kitap koleksiyonlarını zahmetsizce yönetmelerine yardımcı olur. Seri kütüphanecilerin, web'de yaygın olan koleksiyonları kontrol etmenin ve bunlara erişmenin daha kolay bir zamanı vardır. Buna ek olarak, elektronik kaynak kütüphanecileri, dinamik satıcı listesini basitçe yönetebilir. Genel olarak, halk kütüphanesi tüm koleksiyonunu kolayca idare edebilecek ve koleksiyonlarının ne olduğunu dünyaya anlatabilecektir.

5. Personelin teknik becerileri geliştirilebilir.

Personel üyelerine teknik becerilerin geliştirilmesi. Artık sunucuları izlemek, oluşturmak, desteklemek ve gidermek istemediğinden, bir bulut çözümünü desteklemek için ek beceri setleri ve sertifikalar elde edebiliyorlar. Bu gelişmiş beceriler, PowerShell komut dosyalarının geliştirilmesi ve kullanılması, veri kaybı korumasının yönetimi ve hak yönetiminin uygulanması ve sürdürülmesini içerir.

Belediye Yazılımları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Belediye Yazılımları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Belediye Yazılımları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: belediye yazılımları belediye yazılımı belediye yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar