Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Belediye Yazılım Firmaları

Belediye Yazılım Firmaları

Belediyeler, çevrelerine hizmet edenlere ve yerel topluluklarını iyileştirmeye motive olan kişiler tarafından yönetilen insanlar merkezli kişilerdir. Kamu sektöründeki insan kaynakları yöneticileri, benzersiz bir meydan okumayla karşı karşıya kalmaktadır: kişisel olmayan iş bulma süreci yoluyla yurttaşlık hizmeti pozisyonları için ideal adayları bulma. Belediye Yazılım Firmaları ile çalışarak belediyenizin ihtiyaçlarına göre özel web yazılıma sahip olabilirsiniz.

Online başvurular, adayların deneyimlerini geliştirirken belediyelere daha nitelikli bir yetenek havuzu sağlamaya yardımcı oluyor. Bu karşılıklı yarar sağlayan düzenlemeyle belediyeler, topluluklarına hizmet etmek için hazırlanan ve kararlı hizmet anlayışına sahip adayları daha hızlı ve düşük maliyetle tanımlar ve işe alırlar. Buna karşılık, adaylar daha uygun ve etkili bir başvuru süreci yaşıyor.

Bir sonraki açık pozisyonlarınızı geleneksel, kağıt temelli yöntemlerle göndermeden önce, Belediye Yazılım Firmaları ile çalışarak çevrimiçi başvuru sürecinin bu yararlarını göz önünde bulundurun.

1. Kalifiye Adaylar Online İş Arama Yapıyor

Yapılan son araştırmalara göre, tüm Google aramalarının yüzde 30’u istihdamla ilgili. Adaylar online olarak iş arıyor ve başvuru dosyalarını indirmek, el yazısı yazmak ve bir kağıt başvurusu göndererek değil, başvuru sürecini çevrimiçi olarak sürdürmeyi bekliyorlar. Bir aday iş ilanınızı tanımladığında, fırsattan hala motive olmuş ve heyecanlıyken derhal online başvuru yapmasını sağlayarak, daha ayrıntılı ve etkileyici bir başvuruya neden olacaktır.

2. Nitelikli Adaylar Mobil Ortamda

Başvuru sahipleri ayrıca mobil cihazlarından fırsatlar arıyorlar. Yeni bir araştırmaya göre, işe adayların yüzde 43’ü mobil cihazlarını bir iş aramak için kullandı. Bugünün iş gücü, özellikle genç nesiller, iş fırsatlarını da içeren araştırma için mobil aygıtlarını kullanmayı tercih ediyor. Faturalarını çevrimiçi olarak ödemek isteyen izleyiciler, çevrimiçi iş bulma ve başvurma fırsatı istiyor. Belediye Yazılım Firmaları ile çalışarak mobil cihazlar için optimize edilmiş web sitenize çevrimiçi bir uygulamaya sahip olmak, potansiyel yetenek havuzunuzu katlanarak genişletecek ve ideal adayı daha hızlı bir şekilde işe alma şansınızı artıracaktır.

3. Kalifiye Adaylar Bilgili Oldu

Bir toplum olarak, her geçen gün dijital olarak bilgili ve güvenir hale geliriz. Buna ek olarak, günümüzün işgücüne giren binyıl ve bin yıldan sonraki kuşaklar ağırlıklı teknoloji anlayışına sahiptir. Teknik becerilere sahip adaylar belediyeniz için bir varlık olacaktır, ancak sadece kağıt başvuruları kabul ediyorsanız ve çevrimiçi açık pozisyon göndermiyorsanız, bu nitelikli adayları bulamazsınız. Belediye Yazılım Firmaları ile daha akıcı bir çevrimiçi başvuru süreci, belediyenizin modern teknolojiyi benimsediğini ve zamanlarını değerlendireceğini adaylara işaret edecek ve böylece yerel yönetimlerine hizmet eden bir konum algılamalarını geliştirecektir.

4. Dijital Araçlar, Uygulamadaki Engelleri Kaldırmak

Yapmak istediğiniz son şey, nitelikli bir adayı cesur bir başvuru süreciyle caydırmaktır. Bir kağıt uygulamasını bastırma, pulları ödemek ve bir yanıt beklemek için haftalar düşüncesi, daha az ön-zaman, çaba ve maliyetle elde edilebilen yaşanabilir konumlar olduğunda çok zaman harcıyor gibi görünecektir.Belediye Yazılım Firmaları ile başvuru sürecini olabildiğince kolaylaştırmak, değerlendirilmek üzere daha büyük ve daha değerli bir başvuru havuzuna sahip olmanızı sağlamanıza yardımcı olacaktır.

5. Belediye Yazılım Firmaları ile Çalışarak Online Uygulamalar Zamandan Tasarruf Edin

Yakın tarihli bir araştırmaya göre, boşalan bir pozisyon doldurmak için işverenlerin ortalama 25 iş günü beklemesi gerekiyor. Gazete sınıflandırmalı reklamlar, kafa avcıları veya iç personel departmanları gibi geleneksel kanallar aracılığıyla bir pozisyon doldurmak, zayıf bütçelerle çalışan belediyeler için zaman alıcı ve masraflı olabilir. Çevrimiçi başvurular, özellikle çevrimiçi başvuru formlarına belediye web sitenizden kolaylıkla erişilebildiğinde, işe alım maliyetini önemli ölçüde azaltabilir.

6. Çevrimiçi Başvurular, Aday Sürenizi Kaydedin

İş arayanlar için, ister aktif ister pasif bir şekilde yeni bir pozisyon arıyor olsunlar, araştırma, başvuru gönderme, röportaj ve yerleştirme süreci aylar sürebilir. Geleneksel kağıt uygulamalarına kıyasla, çevrimiçi işe alma, boş pozisyonların doldurulması ve personelin doğru boyutlandırılması için daha hızlı bir yaklaşımdır. Belediye Yazılım Firmaları ile çevrimiçi işe alma, nitelikli yeteneği boru hattı vasıtasıyla daha hızlı hareket ettiren adayların daha hızlı ön taramasına olanak tanır ve nihayetinde sivil düşünen adayları belediye işverenlerine daha hızlı eşleştirir.Belediye Yazılım Firmaları ile zamanaşımına uğramış olarak görülen bir başvuru süreciyle karşı karşıya kaldıklarında, başvuranlar diğer fırsatlara geçecek ve hükümetiniz yetenekli adayları kaçıracak.

7. Depolama, Organizasyon ve Dijital Bilgiye Erişim

Ortalama belediyede, her bir boş pozisyona bir başvuru yapan her aday için kağıt kayıtlarını saklamak için gerekli alan yoktur. Buna ek olarak, her açık pozisyon için inceleme sürecinin çeşitli aşamalarında başvuranların kağıt kayıtlarının düzenlenmesi önemli lojistik zorluklara neden olabilir.Belediye Yazılım Firmaları ile çevrimiçi uygulamalar yalnızca fiziksel alanı kurtarmakla kalmaz, tarama sürecinde başvuranların daha kolay izlenmesini ve depolanan aday verileri aramalarına olanak tanır.

Belediye Yazılım Firmaları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Belediye Yazılım Firmaları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Belediye Yazılım Firmaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek