Logo

Balçova Web Tasarım


paylaş
Balçova Web Tasarım

Web siteleri insanların karar verme sürecinde önemli bir yere sahip. İnternet kullanıcıları ürün ya da hizmet almadan önce web sitelerine girerek firmaları veya ürünleri inceliyorlar. Bu araştırmayı da %85 oranında bir arama motoru aracılığıyla yapıyorlar. Balçova Web Tasarım çalışmanızın başarıya ulaşmasının yolu artık arama motorundaki sıralamasına bağlı.

Balçova Web Tasarım çalışmanızın arama motorlarında ilk sayfada çıkması için tasarım aşamasından başlayarak bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Web siteniz öncelikle arama motoru optimizasyonu ile kurulmalıdır. Bunun için de profesyonel bir web sitesi yaptırmanız gerekir. Arama motoru uyumlu olmayan web siteleri Google gibi arama motorları tarafından taranmazlar. Web siteniz bırakın ilk sayfada çıkmayı arama motorlarında arandıklarında bulunamazlar bile. Bu yüzden arama motoru optimizasyonu bir web sitesinde mutlaka olmalıdır.

Web sitenizin optimize çalışmaları yapılırken sitenizin tasarımının da başka sitelere benzememesi gerekir. Yani optimizasyon sadece bazı anahtar kelimelerin seçilip kullanılması anlamına gelmez. Google özgün olan yani benzersiz olan her şeyi sever ve ödüllendirir. Web siteniz ne kadar benzersiz ve kaliteli olursa sıralaması o kadar iyi olacaktır. Balçova Web Tasarım çalışmanızı profesyonel ellere emanet ettiğinizde web siteniz optimize edilmiş, bütün internet tarayıcılarında (Safari, Chrome, Opera vb. ) sorunsuz açılabilen, hızlı bir şekilde sayfalarının yüklendiği şekilde size teslim edilir. Tasarımınızda kullanılan her şey arama motorlarının sevdiği şekilde yapılmalıdır.

Balçova Web Tasarım çalışmanızı teslim aldıktan sonra artık iş size düşüyor. SEO çalışmaları için yine ajansınızdan destek alabilirsiniz ancak günde 2-3 saatinizi web sitenize vererek siz de başarılı olabilirsiniz. Web site tasarımınız yapıldıktan sonra en sona içerik kaldığı için sanırım içerik fazla önemsenmez ama bir web sitesini ilk sıralara taşıyacak olan özgün ve benzersiz içeriktir. Her gün düzenli olarak web sitenize hiçbir yerde yayınlanmamış, internette bulunmayan mümkün olduğunca kendi yazdığınız yazıları web sitenize eklemelisiniz. İnsanlar web sitenize sadece ürün araştırmaya değil okuyup bir şeyler öğrenmeye de gelmeliler. Bu şekilde Balçova Web Tasarım sitenize daha fazla trafik sağlamış olursunuz ve reklam bile vermeye gerek kalmadan ilk sıralarda çıkabilirsiniz. Balçova Web Tasarım çalışmanız için her gün belli miktarda yazı yazıp, eklemek ve bunları sosyal medyada paylaşmak zor gelebilir ancak bu da işinizin bir parçası. Nasıl her sabah kalkıp iş yerimizi temizleyip, açmamız gerekiyorsa web sitemizle de her gün ilgilenmeliyiz.

Balçova Web Tasarım SEO çalışmanız için vaktim yok diyorsanız Google AdWords reklamları kullanarak web sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlayabilirsiniz. Tıklama başı ücret ödemek zorunda kalacağınız için belli bir reklam bütçesi ayırmanız gerekir. Kısa zamanda verim alabileceğiniz bir yöntemdir. Balçova Web Tasarım sitenizi ilk açtığınızda Google AdWords reklamları ilk kısa zamanda tanınabilirsiniz bu arada SEO çalışmaları yaparak 4-5 ay içinde yavaş yavaş sonuç alırsınız ve 1-2 seneye reklam bile vermeden ilk sıralarda çıkarsınız. İçerik hazırlarken SEO kurallarına uygun olarak içerik yazmanız gerekir.

Sonuç olarak ister Google AdWords reklam verin isterseniz SEO çalışmaları yapın işin temelinde arama motoru optimizasyonu olduğu için profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız olacak.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Balçova Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler: balçova web tasarımı web tasarım balçova balçova web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar