Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Bayındır Web Tasarım

Bayındır Web Tasarım

Türkiye’de aktif 8 milyon web sitesi olduğunu düşünürsek sadece bir web sitesi sahibi olmak artık yeterli değil. Web sitenizin diğerlerinden farklı olması için kaliteli ve profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız var. Bayındır Web Tasarım profesyonelce yapıldığında size her zaman daha fazlasını kazandıracak.

Profesyonel bir web sitesinden kastımız özel tasarım web sitesi değil. Profesyonel kişilerce, pazarlama yöntemleri de ön planda tutularak yapılan web sitelerinden bahsediyoruz. Herkes biraz uğraşırsa hazır şablon vb yöntemlerle bir web sitesi yapabilir ancak ortaya çıkan ürün pek de iyi olmayacaktır. Web siteniz acemice, herhangi biri tarafından yapılmış gibi görünüyorsa web siteniz kullanıcılara güven vermeyecektir. Bayındır Web Tasarım çalışmanızın insanlara güven vermesi ve firmanızın itibarını yansıtması için web siteniz için emek harcandığı ve web sitenizin bilinçli bir yatırım olduğu anlaşılmalıdır.

Bayındır Web Tasarım çalışmanıza insanlar ilk baktığında hoşlanmalı ve web sitenizde kalmayı istemeliler. Daha ilk bakışta hoşlarına gitmeyen bir durum olursa web sitenize olan güven kaybolacak ve kullanıcılar daha kaliteli ve profesyonel görünen bir web sitesini tercih edeceklerdir. Bir internet kullanıcısı web sitesi hakkındaki kararını yaklaşık 8 saniyede verir. 8 saniye bir müşteriyi kazanmak ya da kaybetmek için iyi kullanılmalı, ana sayfa tasarımınız bu yüzden özenle yapılmalı. Ana sayfanız web sitenizin kullanım amacını insanlara hemen anlatabilmeli.

Bir web sitesinin kaliteli ve profesyonel olması sadece görünüm açısından değil insanlara sunduğu kolay ve zevkli kullanım özelliklerinden de belli olur. Bayındır Web Tasarım çalışmanız yapıldığında web siteniz hızlı bir şekilde açılmalı. Kimse yavaş açılan bir web sitesini beklemeyecektir. Sayfalar arasında rahatlıkla dolaşılabilmeli ve aranılan bilgilere kısa sürede ulaşılmalı.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Bayındır Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

small_icon1

 

STRATEJİ VE PLANLAMA

Oyun değiştiren fikirlere, stratejik konumlamaya, yeni bakış açısına ve yeni bir yaklaşıma ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayın.

 

small_icon2

 

Bayındır Web Tasarım

Kişisel veya şirketinizin markasının gerçek özünü ve anlamını ortaya çıkarmak, tasarım ve işlev göz önünde bulundurmayı gerektirir.

 

small_icon3

 

WEB GELİŞTİRME
VE MOBİL UYGULAMALAR

Mühendislik ve teknolojiden köklü bir şekilde, bir sonraki büyük uygulama veya web sitesi projesini oluşturmanıza yardımcı olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz!

 

small_icon4

 

VİDEO YAPIMI VE
İÇERİK GELİŞTİRME

Küçük boyutlardaki video kliplerden tam şirket reklamlarına, web sitesi içeriğine kadar, markanızın hikayesini anlatmak için buradayız!

 

small_icon5

DİJİTAL DENEYİM /
SOSYAL MEDYA

Tutarlı kitlelerle etkileşim ve doğru metrikler, her büyük kampanyanın temel taşlarıdır. Birlikte oraya gidelim!

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Bayındır Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 Bayındır Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı