Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Aydın E-ticaret

Aydın E-ticaret

Alışveriş sadece kadınlara yönelik bir konu değil. Artık sadece çocuk eşyalarının, erkeklere yönelik eşyaların ya da sadece gençlere yönelik birçok e-ticaret web sitesi var. E-ticaretin yararlarını, kazandırdıklarını herkes biliyor. Peki, iyi bir Aydın E-ticaret sitenizin nasıl olmalı, nasıl çalışmalı?

Aydın E-ticaret web sitesini açmak için acele etmeyin. Biliyoruz çok emek harcadınız ve masraf ettiniz. Biran önce çalışmaya başlayıp para kazanmak istiyorsunuz ancak başarısız olan e-ticaret web sitelerinin ortak özelliği eksiklerini gidermeden hemen çalışmaya başlamaları. Tabi ki mükemmelliyetçilik yaparak boş yere beklemekten bahsetmiyoruz. SEO, içerik pazarlama, ücretli reklam giderlerinizi hesaplayın ve buna hazır olduğunuz zaman satışa başlayın. Örneğin Aydın E-ticaret web siteniz kurulurken siz SEO çalışmalarını, web sitenize nasıl içerik girmeniz gerektiğiniz araştırın. Bunlar web sitenizi teslim aldığınızda size lazım olacak.

E-ticaret işletmelerinin en büyük eksikliğinin, müşterilerin bir karar vermeden önce ürünlerin dokunmasına, hissetmesine, koklamasına ve görmesine izin verilmemesidir. Bu yüzden kullanıcıyı ikna etmeniz gerekli. Kaliteli ve profesyonel bir web sitesi firmanıza ve ürünlerinize güven duyulmasını sağlayacaktır. Kullanılan fotoğrafların profesyonelce çekilmesi gerekir. Fotoğraflar ayrıntılı olarak ürünü farklı açılardan göstermeli ve zoom yani yakınlaşma olmalı. İnsanları zoom yaparak ürünü yakından görebilmeli. Böylece dokunmasa da modelini ayrıntılı olarak görmüş olacaktır. Ürün açıklamalarını ayrıntılı şekilde hatta kendi yorumlarınızı katarak verebilirsiniz.

Google içerik girişine çok önem veriyor. Bunun nedeni artık web sitelerinin çoğu kaliteli, çoğu son teknolojiye uygun. Bu web sitelerini birbirinden ayıran tek özellik özgün içerik girişi.  Aydın E-ticaret web sitenize bir wp_betawpposts ekletin ve haftada üç ürünü kullanarak hakkında yorumlarınızı yazın. Neden olmasın? Fotoğraflarını kendiniz çekin. Hatta video bile çekip yükleyin. İnanın kısa zamanda Google sıralamanızdaki farkı göreceksiniz. Bu içerikleri sosyal medyada paylaşmayı da sakın unutmayın.

Web sitenize ilk zamanlar anketler ekleyin. Aydın E-ticaret web sitemizi beğendiniz mi? ya da ürünlerimizi beğeniyor musunuz? gibi sorularla müşterileri yorumlarını takip edebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak Aydın E-ticaret web siteniz için yılların verdiği tecrübe ile sizlere yardımcı olabiliriz.

AYDIN E-TİCARET STRATEJİ

Aydın E-ticaret Kitlenizi bilin ve hedeflerinizi tanımlayın.

Gerçek insanlar için tasarım yaparız. Müşterilerinizin yaşam biçiminde fikir bulmak, tasarım yaklaşımımızın özünü oluşturur. Dahili hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmanın yanı sıra, müşterinizin kim olduğunu ve daha da iyisi kime gelecekte olmasını istediğinizi gözlüyoruz.

Strateji Hizmetleri
Müşteri Deneyimi
Marka Stratejisi
İçerik Strateji
Araştırma
Teknoloji Değerlendirmesi
Sanat Yönü
Başlat Planlama
Bilgi Mimarisi

Aydın E-ticaret Açık bir felsefe ve farklı bir stil sağlayın.

Bir şirketin marka özünü keşfetmek karmaşık olabilir. Sizinle işbirliği yaparak ve iletişimi açık, dürüst ve şeffaf tutarak, sürecin anlayışlı, odaklanmış ve eğlenceli olmasını sağlıyoruz.

Marka Hizmetleri
Marka Kimliği
Marka Standartları ve İlkeleri
Marka Yenileme
Mesajlaşma

Müşterilerle bağlantılı marka satış mağazaları oluşturun.

Bir marka, bir logo ve etiket çizgisinin ötesinde bir şekilde yaşıyor. Marka deneyimi, pazarlama teminatınızdan ve ürün paketlemesinden, dijital varlıklara, mesajlaşma ve hatta müşteri hizmet deneyiminize kadar her şeyi kapsayabilir. Hayat + Stil felsefemizi, markanızı en çok ihtiyaç duyduğunuz satış noktalarına genişletmek için kullanıyoruz.

Tasarım Hizmetleri
Kullanıcı Arayüzü Tasarımı
Web Sitesi Tasarımı
Mobil ve Çoklu Dokunma Cihazları
Baskı İletişimi
Ambalaj Tasarımı
Çevre Tasarımı

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Aydın E-ticaret için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı