Logo

Avukatlık Yazılımları


paylaş
Avukatlık Yazılımları

Avukatlık Yazılımları, avukatların verimliliği artırarak ve iletişimi kolaylaştırarak müşteri hizmetlerini geliştirmelerine izin verdiği için hukuk firmaları için inanılmaz değerli araçlardır. Yerleşik istemci portalları bulunan hukuk uygulama yönetimi yazılımı, istemci iletişimini basitleştirir ve müşterilerinize durumlarıyla ilgili bilgilere anında güvenli bir şekilde erişmesini sağlar.

Avukatlık Yazılımları birkaç faydası

Müşteri iletişimi. Birincisi, Avukatlık Yazılımları istemci iletişimini geliştirir. Yerleşik portallar içeren web tabanlı hukuk uygulama yönetimi yazılımı, alıcılara gerçek zamanlı bildirim ile her yerden güvenli bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Avukatlık Yazılımları, telefon etiketini hemen hemen ortadan kaldırır ve hem sizin hem de idari asistanınız için zamanı boşa çıkarır. Müşterileriniz, davaları hakkında sürekli bilgi almak için sürekli olarak firmalara seslenmek yerine, gündüz veya gece oturum açabilir ve en sık sorulan soruların çoğuna hızlı ve kolay bir şekilde cevap bulabilir.

Güvenli erişim. Avukatlık Yazılımları, herhangi bir İnternet özellikli cihazı kullanarak vaka ile ilgili bilgilere kolay ve güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar. Yerleşik portallar içeren bulut tabanlı vaka yönetimi yazılımı, çevrimiçi belge depolamasına, aranabilir istemci dosyalarına ve istemci iletişimlerine kolay erişim sağlar. Dosyalarınız ve istemci iletişimleriniz konumunuzdan bağımsız olarak kullanılabilir; takviminize kolayca erişebilir ve belgelerinizi hem ofisinizde hem de müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Takım işbirliği. Önemli olan, çevrimiçi portallar yalnızca sizin ve müşterilerinizin kullanımına sunulabilir.  Ayrıca, Avukatlık Yazılımları ile müşterileriniz gibi kişileriniz de belgeleri karşıya yükleyebilir veya indirebilir ve güvenli bir çevrimiçi ortamda davayla ilgili olarak sizinle iletişim kurabilir. İzinleri ayarlarsınız ve davayla ilgili belirli bilgilere kimlerin erişebildiğinizi belirlersiniz.

Avukatlık Yazılımları ile e-posta kolaylığı

Son olarak, Avukatlık Yazılımları sadece uygun değildir; e-posta da dahil olmak üzere diğer elektronik iletişim yöntemleri üzerinde daha fazla güvenlik sunuyorlar. Bunun nedeni, standart e-postanın doğası gereği güvensiz olmasıdır - ancak şaşırtıcı bir şekilde, birçok avukat bu sorundan gerçekten habersizdir. E-postalar amaçlanan hedeflerine dolaşırken, söylenmemiş sayıda sunucuyu dolaşırlar ve hemen hemen herkes tarafından doğru teknolojik bilgi birikimi ve arzusu ile yakalanabilir ve görüntülenebilir. Bu nedenle, çoğu e-posta, yalnızca kurşun kalemle yazılan kartpostallar gibidir; içerikleri, bunu yapmaya ilgi duyan herkes tarafından kolayca görülebilir. E-postadaki bu güvenlik kusuru, şu an olduğu gibi, gizli müşteri verilerini muhtemelen tehlikeye atmaktadır. Avukatlar, gizli müşteri bilgilerinin gizli kalmasını sağlamak için ahlaki bir yükümlülüğe sahip olduklarından, bu sorunlu olabilir.

Gördüğünüz gibi, Avukatlık Yazılımları, hukuk firmalarına birçok fayda sağlamaktadır.

Avukatlık Yazılımları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Avukatlık Yazılımları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Avukatlık Yazılımları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: avukatlık yazılımları avukatlık yazılımı avukat yazılımları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar